X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pytanie do wszystkich dziewczyn, które zaszły w ciążę
Odpowiedz

Pytanie do wszystkich dziewczyn, które zaszły w ciążę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 16 maja 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy objawy ciąży zanim zrobiłyście test się różniły od poprzednich objawów gdy czekałyście na miesiączkę czy może były takie same?

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 16 maja 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też się dołączę z ciekawości ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 16 maja 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam Żadnych objawów ze wredota przyjdzie a zawsze boli mnie brzuch na 2,3 dni przed dlatego miałam nadzieje ze sie udało :) no i był to pierwszy cykl z ziolkami sroki :)

    Anna255 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 16 maja 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dalej zapraszam do dzielenia się swoimi doświadczeniami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ewentualne objawy ciazy zwaliłam na duze dawki progesteronu...

  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 16 maja 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja ewentualne objawy ciazy zwaliłam na duze dawki progesteronu...
    Karola a jak się wogóle czujesz teraz? Masz mdłości, wymioty itp?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czuje sie jak przed ciaza, czyli normalnie, zadnych mdłosci, wymiotow, apetyt super, nie jestem spiaca, piersi sa wieksze ale nie bola...taka ciaza mi sie podoba :)

    kierzynka, Anna255, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej u mnie zaraz po owulacji (jakiś dzień lub dwa) zaczęły rosnąć piersi i zaczęły boleć i ten stan utrzymuje się do dziś:) (bolą, ale już się na szczęście nie powiększają hehehe) innych objawów różniących się od spodziewanej @ nie miałam...standardowo wszystko bolało jak na @ ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2014, 16:06

  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 16 maja 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/pierwsze-objawy-ciazy,33.html może coś tutaj znajdziesz:)

    zi13skjo0ong6u20.png
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 16 maja 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonek30 wrote:
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/pierwsze-objawy-ciazy,33.html może coś tutaj znajdziesz:)
    Dzięki, ale w tym miejscu nie za dużo jest o różnicach między tym co było, a tym co jest

    Cynamonek30 lubi tę wiadomość

  • fi0lka Debiutantka
    Postów: 14 9

    Wysłany: 16 maja 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem ciekawa czy czułyście coś szczególnego? Czy była to jednak "niespodzianka" i do czasu zrobienia pierwszego pozytywnego testu uważałyście ten cykl za stracony?

    ec8003cda2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nastawiałam sie na porazke, bo tak mi było lepiej...i jak zobaczyłam II kreski to ciezko było mi w to uwierzyc...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2014, 17:42

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 maja 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja czulam sie jak co miesiac :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 16 maja 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży (ciąża niespodzianka, bo się nie staraliśmy) czułam się jak na okres. Nawet pozytywnemu testowi nie wierzyłam, bo przecież ból miesiączkowy był. Niestety dwa tyg później poroniłam.
    W drugiej ciąży nie czułam kompletnie nic - ani jak na okres, ani jak na ciążę. Po poronieniu trochę mi się objawy pomieszały i brak jakichkolwiek oznak zbliżającej się @ był normalny. Miałam odpuścić starania na rok, więc dzień przed spodziewaną @ zrobiłam test ciążowy i... Moje wówczas dwie kreski, właśnie ciągną mnie za włosy upominając się o uwagę.

    Jackie Daniels lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 16 maja 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też wszystko wyglądalo jak na okres.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • wanilia Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 16 maja 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie taż wyglądało na @ ale zdziwiło mnie dziwne ciągnięcie podbrzuszu, którego nigdy wcześniej nie miałam oraz brązowe plamienie w którym @ powinna przyjść. a no i potworny ból głowy przez kilka dni
    Jak na razie czuję się normalnie żadnych zachcianek ani wymiotów tylko w 5 tyg zaczęły mnie piersi boleć, są bardziej wrażliwe na dotyk

    f2w3rjjgm2rc2qzk.png

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 17 maja 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie objawy słabsze od okresowych, delikatniejszy ból brzucha, a szyjka macicy w badaniu twarda, zamknięta i jakby wygięta w stronę kręgosłupa.

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 17 maja 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciaza nie daje poczatkowo zadnych objawow. A jezeli juz jakies sa to niestety takie same jak na okres wiec badz tu madry. Mdlosci, obolale piersi... To wszystko przychodzi troche pozniej.
    Moim pierwszym objawem byly plamienia ale nie czekaj na nie bo mialam ciaze zagrozona. Poza tym jak zobaczylam plamienia to myslalam, ze idzie okres. Ale nie przyszedl. Na tescie tez jedna kreska. A potem "cien cienia", beta 100 i wszystko jasne. Powodzenia!!! :) :) badz dobrej mysli ale niech ewentualna porazka nie podcina Ci skrzydel bo warto byc cierpliwym dla takiego cudu :)

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 19 maja 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam takie jak przed @. Jedyne po czym podejrzewałam ciążę to była temperatura bo u mnie 10-11 dpo zawsze szła powoli w dół a tym razem była cały czas w górze. Cała reszta innych objawów pojawiła się dopiero po tygodniu od spodziewanej @ :)

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 19 maja 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie udany cykl byl zupelnie bezobjawowy, w przeciwienswie do tych nieuadnych gdzie objawów ciazowych byla masa.
    później ( po terminie @) zaczął bolec brzuch jak na okres i cycki.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ