X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pytanie do wszystkich dziewczyn, które zaszły w ciążę
Odpowiedz

Pytanie do wszystkich dziewczyn, które zaszły w ciążę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 20 maja 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam delikatne mdłości przez kilka dni przed @ i słabo mi się robiło. Potem czekałam na @, dzień po terminie mnie brzuch bolał jak zawsze na @, cycki też, byłam pewna że właśnie dostałam a tam nic. 2 dni po terminie zrobiłam test bo czułam że coś jest inaczej, a @ zazwyczaj miałam jak w zegarku.

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 20 maja 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przed terminem @ żadnych objawów "piersiowych", żadnego częstomoczu, tylko pobolewanie podbrzusza trochę jak na @, a jednak jakieś takie...inne.
    W Wielki Piątek zdaje się zrobiło mi się słabo w kościele. Ale wtedy jeszcze niczego nie podejrzewałam.
    W drugi dzień Świąt dwa razy przeszył mnie ostry, rwący ból podbrzusza, nieporównywalny z niczym innym (znacznie silniejszy niż w trakcie @).
    Następnego dnia, 22.04 pierwszy raz zobaczyłam bladą drugą kreskę :-)
    Dopiero potem, w 6 tygodniu pojawiły się mdłości (+ wymioty), gazy, senność i... masakryczny ślinotok.


1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ