X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pytanie o mdłości
Odpowiedz

Pytanie o mdłości

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zaborowj Koleżanka
    Postów: 47 11

    Wysłany: 26 października 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogłybyście powiedzieć mi co dokladnie oznacza termin mdłości ? Wiem że to głupie pytanie ;-)
    Ale mdłości w ciązy to cos takiego że jest niedobrze i chce się wymiotować czy że cały czas sie wymiotuje ? :)
    Niedawno zaczęłam nową pracę, nie mam mozliwości biegania co chwilke do toalety i chyba tego najbardziej się boję

  • Martuśka86 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 27 października 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mldlosci to jakbys miala odruchy wymiotne moze mdlic mozesz wymiotowac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak koleżanka wyżej napisała. Mdłości to takie uczucie zbliżających się wymiotów z nimi lub bez nich. A np. nudności (przynajmniej ja tak je odczuwałam) to taka pewność, że się nie zwymiotuje, ale 'coś siedzi na żołądku'.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ