X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Pytanko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • czarnulqq Debiutantka
    Postów: 14 7

    Wysłany: 6 października 2013, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki jestem tu nowa i niestety cos sie namieszało z moimi @ przez długi czas miałam 20 każdego miesiąca, teraz mam 15.07, 15.08 i 16.09 chciałam wiedzieć jak z dniami płodnymi bo do przytulaska doszło 22.09, 25.09, 27.09,29.09 oraz 01.09 co wy na to czy coś mogło zadziałać ? kiedy można zrobić bete ? dziekuje za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam :))

  • olga84 Przyjaciółka
    Postów: 103 42

    Wysłany: 6 października 2013, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie,ze moglo. A jak wyglada Twój wykresik?

    Olga
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 6 października 2013, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulqq wrote:
    Hej Kobietki jestem tu nowa i niestety cos sie namieszało z moimi @ przez długi czas miałam 20 każdego miesiąca, teraz mam 15.07, 15.08 i 16.09 chciałam wiedzieć jak z dniami płodnymi bo do przytulaska doszło 22.09, 25.09, 27.09,29.09 oraz 01.09 co wy na to czy coś mogło zadziałać ? kiedy można zrobić bete ? dziekuje za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam :))

    przedewszystkim trzeba by było poobserwować przynajmniej 3 cykle zeby zobaczyć kiedy jest owulacja choć i tak wykres jest zazwyczaj jedynie poglądowy...

    jeśli chcesz wiedzieć kiedy masz dni płodne i kiedy mniej więcej wypada Ci owu najlepiej umówić się na monitoring cyklu...

    na podstawie danych które podałaś cieżko coś stwierdzić...

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • czarnulqq Debiutantka
    Postów: 14 7

    Wysłany: 6 października 2013, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już pokazuje, ale odrazu mówię ze zbytnio nie umiem sie nim posługiwac

  • czarnulqq Debiutantka
    Postów: 14 7

    Wysłany: 7 października 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, czyli rozumiem żeby sobie nie robić nadziei :(

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 7 października 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozostaje zacząć prowadzić skrupulatnie wykresik. Wtedy poznasz dokładnie swoje cykle. Dowiesz się kiedy masz największą szansę na ciążę.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ