X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne rady dla nowej staraczki
Odpowiedz

rady dla nowej staraczki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kaskers56 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 13 lutego 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, pewnie się domyślacie dlaczego trafiłam na to forum - staramy się o dziecko 3 miesiąc i szczerze mówiąc sądziłam, że pójdzie to łatwiej :) Dlatego też po nieudanych próbach chciałam zaczerpnąć rady od bardziej doświadczonych, może nawet już mam (albo tych przyszłych mam) - na czym się skupić, co może pomóc przy planowaniu dziecka? Jakieś leki, które mogą wspomóc starania? Może warto zainwestować w testy owulacyjne i na tej podstawie działać? Poradźcie z własnego doświadczenia co zdaje egzamin i na co być może warto postawić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszamy do wątku Nowe staraczki - 2017, panuje u nas przyjazna atmosfera i dziewczyny posiadają wiedzę i doświadczenie w planowaniu ;)

  • Ela90 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 13 lutego 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze to znać moment owulacji - albo tak jak mówisz kupić testy owulacyjne lub chodzić na monitoring cyklu, ale 3 miesiąc starań to skorzystałabym jeszcze z pierwszej metody. Ja zaszłam w ciążę właśnie na monitoringu. Mąż brał suplementy pomagające prawidłowemu wzrostowi plemników a ja różne leki, ale najważniejszy to wiesiołek i kwas foliowy. Mąż brał androvit, l-karnitynę, selen + cynk od 2 miesięcy. Po 1,5 roku starań się udało :)

    Termin na 14 października :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ