Forum Starając się - ogólne reguła opryszczki
Odpowiedz

reguła opryszczki

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Nataja Debiutantka
  Postów: 7 6

  Wysłany: 18 lipca 2018, 21:43

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, staram się już prawie dwa lata i w tym czasie zauważyłam , niemal nagminne - comiesięczne! pojawianie się opryszczki. ( przed sama miesiączką zazwyczaj) Nawet heviran nie załatwia sprawy do końca, bo daje zaledwie miesięczna przerwę. Gin kazał mi skonsultować to z internista, zrobiłam badania i wszystko w zasadzie ok, a opryszczka się pojawia. Czy któraś z Was też tak miała/ ma?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ