X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • An_ja Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 3 października 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uprzedzając Wasze odpowiedzi- naprawa relacji z nią nie wchodzi w grę.
    Ona nie widzi problemu- natomiast ja co raz częściej myślę nad wizytą u psychologa, może on/ona pomógłby mi pozbyć się wreszcie tej obawy przed brakiem akceptacji z jej strony. Szkopuł w tym, że mojej okolicy nie ma nikogo godnego polecenia...

    P.S. - Alegzi, my również mamy pasiekę z mężem ;*

    27.06.15r. <3

    hchy3e3kmfm4vcg0.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 3 października 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An ja mam nadzieję że dasz sobie radę z ta sytuacją. Masz kochającego męża i to się liczy.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 października 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An_ja, jeśli uważasz, że wizyta u psychologa pomoże Ci poukładać Twoje sprawy z mamą to uważam, że powinnaś to zrobić. Mama odgrywa w naszym życiu, w życiu każdego człowieka ogromną rolę. Tobie pewnie zależało żeby usłyszeć od niej miłe słowa, pochwałę, bądź po prostu usłyszeć, że jest z Ciebie dumna. To jest zrozumiałe, ale nie pozwól żeby ta relacja odebrała Ci radość. Zbyt ważny jest to okres w życiu kobiety żeby musiała się czymś zamartwiać.

    Jak dużą macie pasiekę? :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 4 października 2017, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An_ja to przykre co piszesz... Myślę że faktycznie ktoś dobry mógłby Ci pomóc -czasem warto pojechać gdzieś dalej i pomóc sobie. Bo pozniej odbije się to także na relacji z mężem.
    Tak-mama w życiu każdego człowieka odgrywa ważną rolę, ale nadchodzi czas gdzie zmienia się wszystko. Stworzyłaś nową rodzinę i choć brzmi to dość brutalnie teraz zdanie mamy powinno być mniej ważne to zdania męża i Twoje oczywiście. To on teraz powinien być najważniejszy. To że ona uważa (a może Ci się tylko tak zdaje, bo nigdy nie wiesz jak zareaguje tak naprawdę) że to za wcześnie, że sobie nie poradzisz.. To jest jej zdanie. Wy wiecie swoje. Masz męża i na pewno sobie poradzicie razem wspierając i kochając się nawzajem :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 4 października 2017, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) wczoraj cos nie zajrzałam na forum. Po pracy robiłam obiad a później szliśmy do kina. I tak: Botoksu raczej nie polecam staraczkom i osobom o słabych nerwach. Mój mąż to już w ogóle nie lubi takich rzeczy oglądać, nastawil się że to będzie coś pokroju Pitbulla. Mnie takie rzeczy nie za bardzo ruszają bo już różne filmy oglądałam. Ale jedna kobieta na widowni, zaraz obok mnie, dostała chyba ataku padaczki... to jakaś masakra była, zatrzymali seans i próbowaliśmy jej jakoś pomóc, mężczyźni wynieśli ja w sali i po karetkę dzwoniliśmy. Nie wiem czy to od filmu czy wcześniej też miała takie ataki. Ale ogólnie wieczór pełen nieudanych wrażeń

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 4 października 2017, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze mi ovu na wykresie usunął przypuszczalną owulację;/ więc może nie było nic. I kolejny cykl będzie dlugi

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 4 października 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex może jutro wykres znowu zaznaczy owu przy odpowiedniej temperaturze. No to mieliście faktycznie dużo wrażeń wczoraj...

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 października 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    właśnie usiadłam przed monitorem. Ogólnie źle spałam, bardzo źle. Zasnęłam ok. 2. Więc dzisiejsze wstawanie było jednym z gorszych. Nawet nie mam siły żeby iść sobie zaparzyć herbatę. O śniadaniu już nie wspominając.

    alex0806, przykro mi z powodu wczorajszego dnia. Myślę, że dziewczyna/kobieta miała atak, ale nie był on spowodowany filmem. Choróbska to najgorsza rzecz jaka spotkała ludzi :(

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Kalarepka Znajoma
    Postów: 21 14

    Wysłany: 4 października 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jak byliśmy na Botoksie, to 3 kobiety wyszły z seansu. Fakt, film mocny ale i momentami zabawny. W sumie takiego oczekiwałam. Tylko mój mąż stwierdził, że kiepsko trafiliśmy w pierwszych tygodniach z tym filmem. A ja chyba teraz nawet bardziej zaczęłam doceniać to co mam. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 08:34

    oar8yx8dyq4nd2ny.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 4 października 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo. I mam za zadanie czerpanie przyjemności ze starań a nie ciągle siedzenie w tych wykresach.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 października 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mądre słowa Dziewczyny.

    Wiecie co mnie najbardziej deneruje?
    1. początek cyklu- wyśmienity humor, mogę góry przenosić, głowa pełna marzeń, starania,
    2. @- zawiedzenie, ryk, obraza na cały świat,
    3. koniec @- oczekiwanie na dni płodne.

    I tak w kółko :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 4 października 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak już jest. Ja mam podobnie ale nie płacze jeszcze jak dostaję@ .

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 4 października 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Mądre słowa Dziewczyny.

    Wiecie co mnie najbardziej deneruje?
    1. początek cyklu- wyśmienity humor, mogę góry przenosić, głowa pełna marzeń, starania,
    2. @- zawiedzenie, ryk, obraza na cały świat,
    3. koniec @- oczekiwanie na dni płodne.

    I tak w kółko :)

    A nie dodajesz jeszcze koniec cyklu i nerwy czy testować czy nie? ;) :D
    Rozumiem Cię, może nie czekam na dni płodne ale właśnie po owu zaczyna sie akcja w głowie... Nie tak od razu... Tak po tygodniu :P
    Fakt ze na początku cyklu chce sie góry przenosić to tez zasługa estrogenów ;) podobno w drugiej fazie sie nic nie chce, ciągle jest sie zmęczonym (progesteron) ale nie wiem, ja tak tylko teoretycznie bo ja akurat ostatnio mam cały czas siły aż nadmiar (nie licząc wieczora czyli u mnie ok 19-20 bo wstaje o 5 i nie umiem już spać) :P

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 4 października 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mimo początku cyklu po pracy po prostu szła bym spać. Ale po prostu mam ciężki czas w pracy i to pewnie dlatego.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 października 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    A nie dodajesz jeszcze koniec cyklu i nerwy czy testować czy nie? ;) :D
    Rozumiem Cię, może nie czekam na dni płodne ale właśnie po owu zaczyna sie akcja w głowie... Nie tak od razu... Tak po tygodniu :P
    Fakt ze na początku cyklu chce sie góry przenosić to tez zasługa estrogenów ;) podobno w drugiej fazie sie nic nie chce, ciągle jest sie zmęczonym (progesteron) ale nie wiem, ja tak tylko teoretycznie bo ja akurat ostatnio mam cały czas siły aż nadmiar (nie licząc wieczora czyli u mnie ok 19-20 bo wstaje o 5 i nie umiem już spać) :P

    terka, co do testowania to miałam tak przez pierwsze kilka miesięcy. Teraz nawet nie myślę o testowaniu, bo wiem, że to są pieniądze wrzucone w błoto.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 października 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pieniądze jak pieniądze, ale nerwy i rozczarowanie

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 4 października 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt szkoda i pieniędzy i nerwów i wszystkiego, całego naszego zdrowia...

    Panipuchatkowa-jeśli masz ciężki okres w pracy to tak-można tak odreagowywać i chcieć odpocząć

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 października 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    U mnie mimo początku cyklu po pracy po prostu szła bym spać. Ale po prostu mam ciężki czas w pracy i to pewnie dlatego.

    po burzy zawsze przychodzi słońce ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 4 października 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    po burzy zawsze przychodzi słońce ;)

    I jak cieszy potem :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 października 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam Wam środa mija?:)
    U mnie męcząco. Chciałabym się walnąć do wyrka już.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ