X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • An_ja Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 19 października 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806, szefowa pewnie miała gorszy dzień i musiała się do czegoś przyczepić, olej i nie przejmuj się ;) wysyłam duuuuużo pozytywnych fluidów ;*


    alegzi, dziękuję kochana!

    Pomysł jest a co najważniejsze zapotrzebowanie w mojej okolicy również, więcc będziemy działać ;)

    Terka, wiem że są papiery ale jest ich mniej niż w szkole, uwierz mi wiem coś o tym. W szkole wszystko musisz udokumentować a na koniec roku napisać sprawozdanie z tego co pisałaś wcześniej- jest masakra!


    Ja od rana miałam "TĘ MOc" :D do pracy na 10.55 rano betę zrobiłam, zjadłam z męzulkiem śniadanie, nastawiłam sobie na obiad, zrobiłam 3 prania, wywaliłam pościele na balkon i jeszcze ogarnełam blaty, meble i podlogi ;)

    teraz pije kawkę z mężem, tzn on kawkę a ja mleko spienione z karmelem i dodatkiem kawy haha :D
    i czekam , aż dziewczynka na korki przyjedzie ;) więc chwile mnie nie będzie, nie piszcie za dużó bo będę nadrabiać z godzinę! :*

    27.06.15r. <3

    hchy3e3kmfm4vcg0.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 19 października 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Godzina a tyle nadrukowane! Alex nie przejmuj sie szefowa miala moze gorszy dzien. Ja właśnie czekam w kolejce do gina.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 19 października 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An_ja, kobieto! Ty się masz oszczędzać, a nie robić za dwóch :D

    Co do papierkowej roboty to wiadomo, że mając własną działalnośc też ich będzie trochę. Ale za to jaka satysfakcja wypełniać je widząc, że człowiek po pierwsze robi to co kocha, a po drugie jest na swoim :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 19 października 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie macie rację, chociaż z niej taka zołza, że ona taka prawie codziennie. Najlepiej jak jej w żłobku nie ma :D Więc jutro będzie cudowny dzień, bo wyjeżdża :)

    My z mężem też mamy plan gdzieśtam z tyłu głowy, żeby kiedyś swój żłobek otworzyć. Ale to za jakiś czas, na razie są takie małe marzenia. I to w rodzinnej miejscowości, bo tam jest zapotrzebowanie. Wrócilibyśmy na stare śmieci. Tam została rodzina, znajomi. Byłoby zawsze wsparcie, a nie ciągle sami we dwoje...

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 19 października 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex głowa do góry. Noe poddawaj się. Ovzalamce nie chce nawet słyszeć! Jestrm po! Owulacja była ☺ jutro i za 5 dni mam zrobic progesteron.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • An_ja Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 19 października 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    An_ja, kobieto! Ty się masz oszczędzać, a nie robić za dwóch :D

    Co do papierkowej roboty to wiadomo, że mając własną działalnośc też ich będzie trochę. Ale za to jaka satysfakcja wypełniać je widząc, że człowiek po pierwsze robi to co kocha, a po drugie jest na swoim :)



    ja się oszczędzam właśnie, odkurzacz odkurzył sam bo to samojezdny;) ja tylko go włączyłam i wyłączyłam ;D dobrze się czułam i miałam dużo siły to ogarnęłam, ale był dzień chyba we wtorek, że po pracy spałam cały dzień do wieczora bo nie miałam na nic siły ;)

    27.06.15r. <3

    hchy3e3kmfm4vcg0.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 19 października 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An_ja, wyślij ten Twój odkurzacz do mnie. Z chęcią go wpuszczę do mieszkania :)

    alex0806, grunt to mieć plany i marzenia na przyszłość. Mi się od dawna marzy coś swojego. Mamy z mężem pszczoły i idziemy w tym kierunku. Powolutku, bo powolutku, ale to cudowne uczucie budować coś swojego.

    Życzę nam wszystkim, aby nasze plany się spełniły :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 19 października 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi, ja miodek uwielbiam :) Rodzice do dzisiaj wspominają, że jak byłam mała i dostawałam smoczek to było do tego "Miodku, miodku" i musiałam go sobie w miodzie pomaczać, zanim do buzi włożyłam :D Teraz też swojski miód z pasieki kupujemy, do herbaty, albo lubię płatki ryżowe na mleku ugotować i z miodem właśnie :) A dobrej pasieki to teraz ze świeczką szukać.

    U mnie plany na razie dalekosiężne. Na razie najważniejsze zdrowie i dziecko :)
    Dzisiaj już mam mocne plamienie, pewnie jutro się @ rozkręci w końcu :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 19 października 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806, miło czytać takie piękne wpisy o miodku :)
    Oczywiście zdrowie i dziecko na pierwszym planie. Co do tego chyba żadna z nas nie ma wątpliwości. Bez tego nie ma nic i po co człowiek ma się starać czy zakładać swoją firemkę?

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 19 października 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż zawsze filozoficznie powtarza "Ja chciałbym, żeby coś po mnie pozostało. I nie chciałbym, żeby moje dziecko było samo. Chcę mieć co najmniej dwójkę, żeby nie były tak same jak ja" - bo jest jedynakiem. I to jego "żeby coś po mnie pozostało" jest zawsze powtarzane podczas rozmowy o rodzinie :) Ja mam młodszą o 4 lata siostrę i chociaż nie zawsze było dobrze między nami, to teraz mamy naprawdę dobry kontakt. A mój mąż ma tylko mnie, rodziców i babcię, która głównie go wychowywała. Rodzice to tak jedno sobie, drugie sobie - lekkoduchy.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 19 października 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ma powiedzonko :) No, ale dobrze mówi. Polać mu :) A tak na serio to ja chciałabym mieć trójeczkę. Przynajmniej zawsze tak z P. mówiliśmy. Ostatnimi czasy ja już przebąkuję, że jakbyśmy mieli chociaż jedno to bym dziękowała, chociaż jedno.
    Jedynak na pewno nie ma lekko. Wiadomo z rodzeństwem się pokłócisz, pobijesz, ale nie pozwolisz żeby ktoś obcy zrobił mu krzywdę. Wiem coś na ten temat, bo sama mam rodzeństwo :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 19 października 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny orientujecie się czy progesteron musi być badany na czczo?

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 19 października 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co się orientuję to wskazane jest bycie na czczo.

    panipuchatkowa lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 19 października 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki alegzi!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 19 października 2017, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne te Wasze wpisy dzisiaj :) aż miło się czyta :)

    Ja w domu byłam po 20. A tu jeszcze znajomi nas odwiedzili i tak mi czwartek szybko zleciał, że nie wiem. Mykam spać i Wam również życzę miłych snów :)

    d0558a11a178d963d4dcea91525b3757.png

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 19 października 2017, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc!☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 20 października 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Już 7.30 a tu nikogo?☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 20 października 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobitki!

    Ja dopiero usiadłam przed komputerem. Dziś miałam ciężką noc, tzn. późno zasnęłam. No, ale dziś piątek, więc jutro odeśpię :) Właśnie czekam na herbatkę.

    Miłego dnia.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 20 października 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj za to spałam jak dziecko :) może perspektywa weekendu tak na mnie działa: ) właśnie idę do pracy. Jest taka mgła ze świata nie widać. I już mega zimno się zrobiło. Wczoraj słoneczko a tu taka zmiana.
    Po pracy od razu torby do auta pakujemy i wyjeżdżamy:)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 20 października 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super.☺ ja też zaraz jakas herbatę zapodam.

    3i49krhm19wid3ce.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ