X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    hej dziewczyny widzę że wszystkie zaczynamy nowy cykl prawie w tym samym czasie :)

    dziewczyny co mam o tym myśleć , wczoraj wieczorem wyczułam w prawej piersi zgrubienia i kuleczkę , czy może być to spowodowane tabletkami antykoncepcyjnymi przyjmowałam tylko dwa miesiące? mam nadzieje że po @ wszystko zniknie. kurczę martwię się bo 3 lata temu miałam problem z węzłami chłonnymi... co o tym myślicie?
    Myślę, ze powinnam pokazać to jak najszybciej lekarzowi. Będziesz spokojna.

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie idź do lekarza, lepiej dmuchać na zimne.

    U mnie też już @ za rogiem, lada dzień się pojawi. Nie nastawiałam się że w tym miesiącu się uda bo chłopak chorował ale i tak jakaś tam nadzieje miałam.

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    hej dziewczyny widzę że wszystkie zaczynamy nowy cykl prawie w tym samym czasie :)

    dziewczyny co mam o tym myśleć , wczoraj wieczorem wyczułam w prawej piersi zgrubienia i kuleczkę , czy może być to spowodowane tabletkami antykoncepcyjnymi przyjmowałam tylko dwa miesiące? mam nadzieje że po @ wszystko zniknie. kurczę martwię się bo 3 lata temu miałam problem z węzłami chłonnymi... co o tym myślicie?
    Udałabym sie do lekarza.

    Bedzie test za testem :):)

  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 23 lutego 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź do lekarza, będziesz wiedzieć na czym stoisz, a jak nie pójdziesz i będzie (nie daj Boże) coś nie tak, to będziesz to sobie wypominać, że wcześniej nie poszłaś

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 23 lutego 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście do lekarza z tym pójdę do ginekologa mam wizytę na 7 marca , ale jutro idę do rodzinnego po skierowanie na usg , mam nadzieje że problemu nie będzie.

    mnie już zaczyna pobolewać brzuch wiec pewnie w nocy dostane @

    age.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 23 lutego 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzwonił do mnie mój eM i czytał mi wyniki swoje :)

    Pokonaliśmy asthenozoospermie a w rozpoznaniu mamy normospermie !! < jupi > :)
    Jedynie co to morfologia jest równa 4% a była 4,59% ale pani w klinice powiedziała, że wyniki bardzo dobre i nie powinno być problemu z zajściem w ciąże, że mają dużo młodych pacjentek, które najpierw mają problem z zajściem, a później z donoszeniem, ale duży czynnik tego jest stres oraz nasze Płockie powietrze fundowane przez Orlen.
    no cóż. musimy zrobić jeszcze posiew nasienia, czy tam żadnej bakterii nie ma i zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Wiem, że jest lepiej i tego będę się trzymać :)

    AJA_S, Lilly_Ana, Agnieszka93, M@ziii, szatynkowato, Sept, Kara93 lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 23 lutego 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    hej dziewczyny widzę że wszystkie zaczynamy nowy cykl prawie w tym samym czasie :)

    dziewczyny co mam o tym myśleć , wczoraj wieczorem wyczułam w prawej piersi zgrubienia i kuleczkę , czy może być to spowodowane tabletkami antykoncepcyjnymi przyjmowałam tylko dwa miesiące? mam nadzieje że po @ wszystko zniknie. kurczę martwię się bo 3 lata temu miałam problem z węzłami chłonnymi... co o tym myślicie?
    Nie mam pojęcia co to może być ale dla pewności pokazałbym to lekarzowi.\

    Współczuje wszystkim które mają @ :*

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 23 lutego 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale naskrobałyście :)
    Dziewczyny z betą gratuluję, a z @ mocno tule :*
    Ja pracuje w markecie... też nie łatwa praca pod względem psychicznym jak i fizycznym:/
    A co do przerywanych @ też się z tym borykam. Gin o tym nic nigdy nie wspomina by coś z tym fantem zrobić:/
    18lutego zaczęła się małpa a już 20 było czysto a wczoraj znów... irytujące to jest :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 23 lutego 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Dziewczyny dzwonił do mnie mój eM i czytał mi wyniki swoje :)

    Pokonaliśmy asthenozoospermie a w rozpoznaniu mamy normospermie !! < jupi > :)
    Jedynie co to morfologia jest równa 4% a była 4,59% ale pani w klinice powiedziała, że wyniki bardzo dobre i nie powinno być problemu z zajściem w ciąże, że mają dużo młodych pacjentek, które najpierw mają problem z zajściem, a później z donoszeniem, ale duży czynnik tego jest stres oraz nasze Płockie powietrze fundowane przez Orlen.
    no cóż. musimy zrobić jeszcze posiew nasienia, czy tam żadnej bakterii nie ma i zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Wiem, że jest lepiej i tego będę się trzymać :)

    Nawet nie wiesz kochana jak zazdroszczę wam tych wyników :*

    Paula. lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 23 lutego 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Nawet nie wiesz kochana jak zazdroszczę wam tych wyników :*
    Kochana zobaczysz uda Wam się z kliniką <3

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Ale naskrobałyście :)
    Dziewczyny z betą gratuluję, a z @ mocno tule :*
    Ja pracuje w markecie... też nie łatwa praca pod względem psychicznym jak i fizycznym:/
    A co do przerywanych @ też się z tym borykam. Gin o tym nic nigdy nie wspomina by coś z tym fantem zrobić:/
    18lutego zaczęła się małpa a już 20 było czysto a wczoraj znów... irytujące to jest :P
    Dziwne... A torbieli nie masz zadnych? I lekarz nic na to?? Masakra

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    Dziwne... A torbieli nie masz zadnych? I lekarz nic na to?? Masakra

    Jedna mała torbiel od czasu do czasu :/ wchłania się po @...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Kochana zobaczysz uda Wam się z kliniką <3
    Ale to dopiero po ślubie... jeśli nie będzie za późno:(

    Paula. lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Dziś rano, rowniutko po 48h od ostatniej bety, znowu wykonałam badanie. Wyniki niestety dopiero jutro rano. Pani mnie nastraszyla w laboratorium, wystarczyłoby że by po prostu nic nie mówiła... eh. Zobaczymy, mam nadzieję że ta moja betka mocno podskoczy ze swoich 75mlU/ml. Ale strach jest. Staram się nie myśleć i zzajmuję się domem... eh. Ciężko naprawdę ciągle to rozgryzam i analizuję. Te ich głupie laboratoryjne normy... :P

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Ale to dopiero po ślubie... jeśli nie będzie za późno:(
    Kochana medycyna tak idzie do przodu, że nie będzie za późno ;) a do slubu zobaczysz moment minie wiem po sobie dopiero co wszystko planowalismy mialo byc 1.5 roku do slubu prawie a to juz 7 miesiecy zostalo nawet nie wiem kiedy to minelo ;)

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaraz do endokrynologa :( Nie chcę tam iść, nienawidzę nowych lekarzy :(

  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Dziewczyny dzwonił do mnie mój eM i czytał mi wyniki swoje :)

    Pokonaliśmy asthenozoospermie a w rozpoznaniu mamy normospermie !! < jupi > :)
    Jedynie co to morfologia jest równa 4% a była 4,59% ale pani w klinice powiedziała, że wyniki bardzo dobre i nie powinno być problemu z zajściem w ciąże, że mają dużo młodych pacjentek, które najpierw mają problem z zajściem, a później z donoszeniem, ale duży czynnik tego jest stres oraz nasze Płockie powietrze fundowane przez Orlen.
    no cóż. musimy zrobić jeszcze posiew nasienia, czy tam żadnej bakterii nie ma i zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Wiem, że jest lepiej i tego będę się trzymać :)


    Nawet nie wiesz jak się cieszę! Gratuluję z całego serca ♥

    Paula. lubi tę wiadomość

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Kara ale gratulacje beda przyjmowac chyba dopiero jak zajde w ciaze i na usg zobacze bijace serduszko ;) teraz poki co musze sie uzbroic w cierpliwosc i jeszcze czekac :)
    A Ty Kara jak sie czujesz? Juz cos Cie mdli? ;)

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 23 lutego 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PAULA to cudownie że wyniki nasienia się tak poprawiły <3 czekamy teraz na kolejne dobre wieści :*


    Ja dziś byłam w klinice. Miałam owulacje - dziś ginekolog mi potwierdziła <3 Nawet nie wiecie jak się cieszę. Teraz tylko mam czekać na test... Kazała zrobić betę po ok 12 dniach od owulki. Kurde chciałabym już wiedzieć czy się udało.

    Paula. lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 23 lutego 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Dziękuje Kara ale gratulacje beda przyjmowac chyba dopiero jak zajde w ciaze i na usg zobacze bijace serduszko ;) teraz poki co musze sie uzbroic w cierpliwosc i jeszcze czekac :)
    A Ty Kara jak sie czujesz? Juz cos Cie mdli? ;)

    Najbardziej to boli mnie brzuch, chociaż dzisiaj przeszło, trochę rano mnie mdli, ale da się znieść :)

    P.S. Druga beta po 48h 1366 ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 16:33

    Agnieszka93, M@ziii, AJA_S, Lilly_Ana, Paula. lubią tę wiadomość

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ