X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozmawiałam z bocianami i pocieszam!
Odpowiedz

Rozmawiałam z bocianami i pocieszam!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    proszę 2333437m614nuhk5l.gif

    Ten bocian wygląda jakby był na haju ;)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    .nie wyobrażam sobie nie być mamą! :)


    ja mam tak samo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Ten bocian wygląda jakby był na haju ;)


    a popatrz na dziecko :)
    hahaha :)

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Malutka...skoro Ty rozmawiałaś z bocianem to też musisz być na haju, pewnie jakieś grzybki jedliście 982319w0yuo5k43x.gif
    Powinnam zostać detektywem 02icon_mryellow.gif

    Katha81, MalutkaEve lubią tę wiadomość

  • ivv Autorytet
    Postów: 960 1572

    Wysłany: 20 września 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz w życiu zobaczyłam lecącego bociana w wakacje 2011 roku. Od razu wiedziałam, że się uda :) niestety w tym roku ani jeden nie zechciał (przy) mnie przelecieć ;) ale skoro bociany obiecały... :)

    tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 20 września 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz w życiu zobaczyłaś lecącego bociana dwa lata temu?Dziewczyno,gdzieś Ty się uchowała? ;)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 20 września 2013, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Ten bocian wygląda jakby był na haju ;)

    Alez mi Malutka bociana zprezentowala ;) chyba sama musze cos zielonego zajarac zeby bylo zielone ;) hihiiihihi

    Anoolka, biedronka1982, MalutkaEve lubią tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 20 września 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivv wrote:
    Pierwszy raz w życiu zobaczyłam lecącego bociana w wakacje 2011 roku. Od razu wiedziałam, że się uda :) niestety w tym roku ani jeden nie zechciał (przy) mnie przelecieć ;) ale skoro bociany obiecały... :)


    ja w tym roku tez niewidzialam bociana :( pewnie juz wszystkie odlecialy z Polski a tu ich nie ma :/

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co dzień jak idę z psem to widzę na działkach, na altanie takie gipsowe cztery boćki.... Takie się też liczą ???? :-P

    Martynika, MalutkaEve lubią tę wiadomość

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 20 września 2013, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet z okazji założenia takiego wątku o bocianach, sprawiłam sobie też taki suwaczek :D bociany mnie zainspirowały

    MalutkaEve, Elinn lubią tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinn wrote:
    Ja co dzień jak idę z psem to widzę na działkach, na altanie takie gipsowe cztery boćki.... Takie się też liczą ???? :-P

    jak Ci taki dziecko przyniesie to czemu nie :)

    Anoolka, Elinn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia wrote:
    Ja nawet z okazji założenia takiego wątku o bocianach, sprawiłam sobie też taki suwaczek :D bociany mnie zainspirowały


    hehehe :) i jak się miło zrobiło od razu :)

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 21 września 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bociany nie zawsze się sprawdzają, w tym roku widziałam ich bardzo dużo i nic nie przynoszą (chyba że jeszcze w drodze powrotnej).
    Dziewczyny teraz KAPUSTA jest na czasie, akurat wyrasta, tam trzeba szukać!!

    Martynika, Anoolka, Elinn, MalutkaEve, Lillenka, celia lubią tę wiadomość

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewelka wrote:
    Bociany nie zawsze się sprawdzają, w tym roku widziałam ich bardzo dużo i nic nie przynoszą (chyba że jeszcze w drodze powrotnej).
    Dziewczyny teraz KAPUSTA jest na czasie, akurat wyrasta, tam trzeba szukać!!


    u mnie kapusta w lodówce siedzi, jutro będę z niej pichcić, a nóż coś wynajdę :D

    Elinn lubi tę wiadomość

  • Agamońka Debiutantka
    Postów: 15 9

    Wysłany: 22 września 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorwaliśmy dziś Pana Bociana i złożyliśmy oficjalne zamówienie. Niech nie wraca na wiosnę na pusto! Po co przelot marnować, gdy można coś nam przynieść w dziobku. ;)
    Tak więc Panie Bocianie do zobaczenia na wiosnę na teście.
    Miłej podróży życzymy! :)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    "... coś mi mówi, że jeszcze wszystko będzie możliwe..."
  • ivv Autorytet
    Postów: 960 1572

    Wysłany: 22 września 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakaś taka spostrzegawcza jestem :) poważnie nigdy wcześniej nie widziałam :) a z tą kapustą to trzeba uważać, bo moja mama powiedziała mi jak byłam mała, że w sklepie przed klatką znalazła mnie w kapuście (i tu wskazała półkę). Wiecie jaką traumę przeżyłam jak mi dzieci W SZKOLE powiedziały, że to nie prawda? :)

    Elinn, Lillenka, rewelka, MalutkaEve lubią tę wiadomość

    tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha :D umarłam :D

    wiecie co apropos kapusty, od rana kapustę czuję i zbiera mi się na wymioty...

    miałam dzisiaj coś w domu gotować też z kapusty ale pierdzielę...

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 23 września 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, może ten temat działa, może bociany mi "coś" przyniosły :).

    Trzeci dzień z rzędu mam jaśniutką drugą kreskę. Jeszcze przed testowaniem moją uwagę zwróciło takie rozpierające ciągnięcie w macicy, zwłaszcza przy wysiłku fizycznym. Oby to było "to" :). Idę na 15 do lekarza, wezmę skierowanie na betę. Mogłabym sama polecieć z rana i wydać 40zł, ale nie chcę dać się zwariować, już raz latałam co drugi dzień na betę, wydałam majątek, analizowałam przyrost, po to, żeby potem obserwować jak spada, więc... spokojniutko :). MalutkaEve, czuję, że te mdłości, to nie z powietrza się biorą ;).

    MalutkaEve, Anoolka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Dziewczyny, może ten temat działa, może bociany mi "coś" przyniosły :).

    Trzeci dzień z rzędu mam jaśniutką drugą kreskę. Jeszcze przed testowaniem moją uwagę zwróciło takie rozpierające ciągnięcie w macicy, zwłaszcza przy wysiłku fizycznym. Oby to było "to" :). Idę na 15 do lekarza, wezmę skierowanie na betę. Mogłabym sama polecieć z rana i wydać 40zł, ale nie chcę dać się zwariować, już raz latałam co drugi dzień na betę, wydałam majątek, analizowałam przyrost, po to, żeby potem obserwować jak spada, więc... spokojniutko :). MalutkaEve, czuję, że te mdłości, to nie z powietrza się biorą ;).


    życzę Ci pięknej bety i dawaj znać Kochana, bo wiruski są nam potrzebne :D

    a te mdłości to obawiam się siła sugestii...

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 23 września 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać, chociaż wyniki, ze względu na późną porę, będą pewnie dopiero jutro. Oj, chciałabym, jak bardzo bym chciała, żeby tym razem było dobrze :). Trzymajcie kciuki!

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ