X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozmawiałam z bocianami i pocieszam!
Odpowiedz

Rozmawiałam z bocianami i pocieszam!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Dam znać, chociaż wyniki, ze względu na późną porę, będą pewnie dopiero jutro. Oj, chciałabym, jak bardzo bym chciała, żeby tym razem było dobrze :). Trzymajcie kciuki!

    kurcze, no zyczę Ci tego z całego serca :D kciuuuukam mocno mocno :D

    739042pvqpuoltek.gif

    Martynika lubi tę wiadomość

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 23 września 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj widziałam 3 jak gdzieś leciały- tato, mama i synek(myślę, że to był synek) i umówiłam się z nimi, że jak będą wracać to nam podrzucą maluszka;)

    MalutkaEve, Elinn lubią tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 23 września 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedługo przed tym, jak zaszłam w ciążę, obserwowałam przez godzinę bociana, który chodził sobie po łące za naszym letnim domem na wsi. Chodził sobie jak gdyby nigdy nic kilka metrów ode mnie i bezczelnie wyjadał robaki czy inne gadziny. Przeszło mi wtedy przez myśl, że natura chce mi coś powiedzieć... :)

    MalutkaEve, MalutkaEve, Elinn lubią tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak tu nie wierzyć w ich moc? :D

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 23 września 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, moja mama mówi, że na bociana nie ma rady. Przed tym, jak ze mną zaszła w ciążę, bocian przez kilka dni siedział na naszym domu. W środku miasta! Więc dziewczyny - nie lekceważyć bocianów!

    MalutkaEve, Martynika lubią tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D nie mogła ta jesień jeszcze poczekać? wszystkie odlecą tam gdzie cieplej... :)

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 23 września 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam nadal szukam w kapuście, na mnie bociany nie działają, za dużo ich chyba widziałam, żadnemu nic nie zrobiłam, a dziecka podrzucić nie chcą...

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie że nie chcą, tylko wiesz jak z bocianami - dla swoich bobasów też długo szukają odpowiedniego gniazda :) przyjdzie ten czas - ja tez na to liczę :)

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 24 września 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym tym bocianom to tyłki skopała bo strasznie się lenią ostatnio :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2013, 13:38

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 24 września 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    hmm, jakies zoo moze.. tu, gdzie mieszkam nie ma bocianow :(

    dysponuje natomiast dueymi ilosciami kapusty, na polach nawet.. ech, jakis zastrzyk z nadzieja by sie przydal, bo morale opadly nisko, niziutko..


    To szukaj szukaj, znajdź dwójkę bo u mnie morale też niziutkooooo

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 24 września 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez okno cały rok widzę gniazdo bocianie, a od wiosny do jesieni wraz z lokatorami, ale niestety bociany mnie nie widzą, albo nie chcą widzieć, bo omijają szerokim łukiem 0bully.gif co za niedobre ptaki tak sąsiadkę traktować i nic do tej pory nie sprezentować 0acute.gif

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 24 września 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, beta 87, progesteron w normie, martwi mnie tylko to, że lekarz znalazł dość sporą torbiel na prawym jajniku... nawet nie wiem, co się robi w takiej sytuacji, gdy mamy ciążę z torbielą. Wyniki skonsultuję z nim dopiero w poniedziałek, gdy odbiorę po drodze cytologię i wymaz z pochwy (mam jakąś infekcję).

    Anoolka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika Gratulacje:) i zaciskam kciuki za pozytywne wiadomości:):**
    u nas na dachu dwa razy bocian się zagnieździł ;) nawet były małe bocianki... i tu proszę zaszłam w ciąże ale okazała się pozamaciczna... teraz jestem po HSG (Chwała Bogu że są obydwa drożne jajowody)i czekam jak na razie na @.... wczoraj robiłam bete i wynik ujemny
    ech....

    Martynika lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    hmm, jakies zoo moze.. tu, gdzie mieszkam nie ma bocianow :(

    dysponuje natomiast dueymi ilosciami kapusty, na polach nawet.. ech, jakis zastrzyk z nadzieja by sie przydal, bo morale opadly nisko, niziutko..

    dołączę zapewne do Was smutaski za dwa dni jak @ przylezie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika, na pewno spokojnie lekarz jakoś dopomoże, najważniejsze że się udało :) gratulacje Kochana :)

    Kaiinaa, a u mnie bociany zawsze omijały rodzinny dom choć miały w pobliżu gniazdko i jakoś dziwnie teraz zaciążyć ciężko :P

    Kaiinaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve u mnie teraz też ciężko czekam na @... jak zobaczyłam wynik testu to po prostu się rozpłakałam... na szczęście mam kochanego męża troszkę mnie wsparł i jak na razie o tak ooo...
    w sumie dlatego też tu na to forum trafiłam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaiinaa nie smutaj się tak, głowa do góry. Wiemy jak to jest gdy samotna kreska spoziera na Ciebie :-( Ale jakoś tak w miarę szybko się człowiek zbiera w siłę i już następny cykl, staranka itd. No już, uśmiech proszę :-)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaiinaa wrote:
    MalutkaEve u mnie teraz też ciężko czekam na @... jak zobaczyłam wynik testu to po prostu się rozpłakałam... na szczęście mam kochanego męża troszkę mnie wsparł i jak na razie o tak ooo...
    w sumie dlatego też tu na to forum trafiłam:)

    ja to będę przerabiać jutro, nawet nie wiesz jak Cie rozumiem :*
    nic tylko pozostaje czekać na next cykl ... oby "owocny"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinn wrote:
    Kaiinaa nie smutaj się tak, głowa do góry. Wiemy jak to jest gdy samotna kreska spoziera na Ciebie :-( Ale jakoś tak w miarę szybko się człowiek zbiera w siłę i już następny cykl, staranka itd. No już, uśmiech proszę :-)


    no właśnie, jeszcze się chwilę żyje straconym cyklem, ale już się myśli, jak wykorzystać w pełni następny :)

    Elinn lubi tę wiadomość

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ