X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne RTG a plemniki
Odpowiedz

RTG a plemniki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • amorcito Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 1 listopada 2014, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    wiecie może jaki wpływ ma rtg na plemniczki? Mój M. miał robione zdjęcia kręgosłupa - z boku i od przodu. nie był niczym osłonięty, żadnego fartucha itp mu nie dali. Jaki to może mieć wpływ na plemniki oraz na ewentualną dzidzię? bo staramy się i teraz nie wiemy, czy nie lepiej przerwać, żeby nie ryzykować zdrowia dzidziusia.
    pozdrawiam :)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 listopada 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze jedna z dziewczyn miala taki przypadek maz mial rtg kregislupa i lekarz kazal im sue wstrzymac 3 miesiace bo tyle acdokladnie 72-74 dni trwa proces tworzenia plemników
    Rtg moze uszkodzic plemniki dlatego kazali Odczekać tyle aby to bylt nowe swieze plemniczki
    Ale warto sie podpytac lekarza :-)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ