X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rybi zapach z pochwy
Odpowiedz

Rybi zapach z pochwy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • abc24 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 28 października 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Staramy sie z mężem od 7 miesięcy, zawsze w dni płodne na drugi dzień po zbliżeniu mam rybi zapach z pochwy, maz ma 237 mln plemników 35 w ml, ruch postepowy a b 60%, morfologia 2 procent, leukocyty 1-2 w pw, bakteri brak, i dolegliwości układu moczowego, w posiewach czy usg wszystko wychodzi ok ale dolegliwości sa i już nie wiemy do kogo sie udać, mi wyszlo w posiewie streptococcus-agalactiae i ph 4.5 czy to może mieć wpływ na nasze problemy? Może powinniśmy wykonać badanie w kierunku mykoplazma urroplasma? Jakie badanie będzie najskuteczniejsze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2017, 17:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abc, a nie masz może grzybicy?

  • abc24 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 28 października 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie się nad tym mocno zastanawiam że pewne dolegliwości moje i męża mogą na to wskazywać... pamiętam że w maju byłam u ginekologa który mi przepisał jakiś antygrzybiczy lek na kilka dni ale to były chyba tylko dwie tabletki i nie pamiętam już nazwy ale to nie pomogło, wybiorę się teraz prywatnie do gin może coś zaradzi..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama sobie przypomniałam, że lata lata temu też miałam taki dziwny rybi zapach po stosunku, ale nie pamiętam czy to leczyłam czy nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2017, 20:46

  • abc24 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 28 października 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie utrzymuje się od kilku miesięcy, a że nam się nie udaje to zaczynam drążyć czy to czasem nie jest jakaś przeszkoda, może nawzajem sie jakoś zarażamy :(

  • abc24 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 28 października 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauważyłam ze jak zastosuje tabletkę dopochwowa to praktycznie na drugi dzień nie mam tego zapachu, tylko czy to ma jakikolwiek związek z zajściem w ciaze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka kuracja globulkami trwa 10 dni, czasem połączona jest z doustną antybiotykoterapia. Najpierw będziesz musiała wykonać posiew, dopiero z wynikiem udac się ponownie do gin.
    Możesz tez spróbować globulki bez recepty, np illadian.

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 30 października 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybi zapach z pochwy jest charakterystyczny dla infekcji bakteryjnej Gardnerella Vainalis. Proponuję udać się do lekarza po antybiotyk dopochwowy albo doustny. Stany zapalne pochwy nie sprzyjają zapłodnieniu a tym bardziej utrzymaniu ciąży więc to jest napewno do przeleczenia tym bardziej jak masz objawy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2017, 15:13

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • abc24 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 30 października 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź, udam sie ponownie na posiew i do innej ginekolog prywatnie moze da mi jakiś lepszy antybiotyk który zadziała, ponieważ gin na nfz twierdzi ze nic mi nie jest a ja mam csly czas ten zapach

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ