X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ***S I E R P N I O W E 2 K R E S K I***
Odpowiedz

***S I E R P N I O W E 2 K R E S K I***

Oceń ten wątek:
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Nona to samo nie było jednoznacznego testu ja obstawiam 13dc a seks był w sumie 11, 13, 14 i 15 dziecka mie było same rozumiecie :)

    Nona lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też nie byl jednoznaczny. Sugeruję się objawami i skokiem temperatury.

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3602 2743

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przyszła menda...ech no nie powiem,ze nie robiłam sobie nadziei- piękny pęcherzyk i edometrium na usg,potem te codzienne mdłości i mocne klucie w podbrzuszu...a i tak się nie udało.No nic pozostalo nadal próbować.

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też jakoś zapał minął...
    Też nie miałam 100% dodatniego testu owu, ciekawe.
    Jutro zrobie test...

    Nona lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natosia szkoooda..

    Sung w Tobie nadzieja! Bo coś marniutki sierpień.. a taki piękny miesiąc..18tego poproszę same serducha w tabelce! ;)

    Tak teraz myślę,bo bylam w aqua..czy np. jacuzzi ,kwasy na twarz/ciało,intensywne bieganie ogą mieć wplyw na implantacje? Mam maraton 23dc(tydzien przed testowaniem) i kurcze mam wahania teraz..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natosia przykro mi :( Natosia a jakie miałaś endometrium ?

    Sung trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2018, 13:57

    Sung lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie dalam wcześniej znac ale @ przyszła w pt.

    Dziewczyny ma pytanie do osov ktore brały.metronidazol.
    Zostal mi on przepisany na przerost flory bo mam bole zoladkowe po spożyciu roznych produktów.
    Dzisian zaczelan kuracje 10 dniowa. Zazylan dopiero 1 porcje lekow i wlasnie boli mnie zoladek tak jak po jedzeniu. Czy ktoras z was ma doświadczenia z tym? Czy to normalne i przejdzie? Wiem ze triche nie na temat ale w temcir lipcowym ktos mowil ze to bral..

    Bede wdzieczna za pomoc.
    Dzieki!

  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1412 875

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natosia wrzesień będzie twój!

    Przedszkolanka kwasów lepiej nie stosować w ciąży ponoć to pewnie przy staraniach też lepiej nie.


    A ja dzisiaj kolejny owulak zrobiłam, buźka migająca, a dwa dni temu wyświetlała się cały czas. Nie wiem co myśleć. Czy już po owu. Zostalo mi 5 testów z datą ważności do końca miesiąca więc chyba i tak lepiej je wykorzystać.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Na deficycie kalorycznym:
    06.03 70,95 kg
    24.02 72,00 kg

    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2019, 09:13

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koktajlowa dziękuję, to w razie W póki co zrezygnujè z nich.

    Teczova moja przyjaciolka to ma..cholerstwo okropne,w stanie zaawansowanym..ale ma córkę wiec wszystko jest możliwe ;)

    U mnie test negatywny więc jak miała być to już po owu.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2019, 09:13

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teczova mojej koleżance pr u tarczycy powiedzieli ze nie może mieć dzieci wiec odstawili antykoncepcję No po co i po 2 miesiącach w ciąży była. Chyba u Ciebie to grunt znaleźć do tego lekarza który dobre leki dobierze.

    Dziś mnie tak mdli od rana i mam biegunkę jednak chyba za szybko pochwaliłan dupka :( w piątek zrobię betę będzie 12-13dpo jak będzie ujemna to odstawiam dupka i od nowa plus będzie tali ze będę mogła jeździć w legolandzie na wszystkim :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2018, 15:35

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tęczova wrote:
    Ech to fakt, jest... z tego co czytam prawdopodobienstwo zajścia w danym cyklu w ciążę z endometriozą wynosi ok 1-2%. Brzmi bosko.

    Myślę,że większy ;) moja przyjaciolka miała krwotok po kilku miesiącach od porodu i musiała mieć operacje,dlatego juz 2 ciąża to dla niej ryzyko juz. Ale w pierwsza zaszła naturalnie bez wspomagaczy. Dodam,ze choruje od zawsze..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Teczova mojej koleżance pr u tarczycy powiedzieli ze nie może mieć dzieci wiec odstawili antykoncepcję No po co i po 2 miesiącach w ciąży była. Chyba u Ciebie to grunt znaleźć do tego lekarza który dobre leki dobierze.

    Dziś mnie tak mdli od rana i mam biegunkę jednak chyba za szybko pochwaliłan dupka :( w piątek zrobię betę będzie 12-13dpo jak będzie ujemna to odstawiam dupka i od nowa plus będzie tali ze będę mogła jeździć w legolandzie na wszystkim :)

    Mi też zdecydowanie dupek nie służy, ja dopiero 3 dzień biorę, nie wiem jak jeszcze tydzień przetrwam :|

    27 lat
    9cs
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie najgorszy był pierwszy miesiąc kolejne było coraz lepiej aż do dziś normalnie chyba coś mi zaszkodziło bo wymiotowałam w pracy bo na objawy to stanowczo za wcześnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2018, 16:11

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę ciężko jest nie wkręcać sobie objawów. U kobiet cykle mogą się różnić od siebie a staraczki i tak wmówią sobie, że każde odstępstwo od reguly to OBJAW! Ja juz po sobie widzę, że 2 połowa cyklu będzie dla mnie zawsze trwała wieki! Testowanie ustawiłam sobie na 3 dni po spodziewanej @, żeby nie zwariować ;) wolę chyba zobaczyć krew na majtach niż biel na teście :D
    Mój M zapytał, czy dzisiaj tez robimy "dzidziusia", odpowiedziałam, że tak :D nie potrafi ogarnąć cyklu, ufa mi, w jakim punkcie teraz jesteśmy, a ze Lubie serducha to będzie pracował nad dzieckiem jeszcze kolejny tydzień :D

    Isaura81, MałaMi90, Nona, KasiaH, przedszkolanka:), RudaAnna lubią tę wiadomość

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Naprawdę ciężko jest nie wkręcać sobie objawów. U kobiet cykle mogą się różnić od siebie a staraczki i tak wmówią sobie, że każde odstępstwo od reguly to OBJAW! Ja juz po sobie widzę, że 2 połowa cyklu będzie dla mnie zawsze trwała wieki! Testowanie ustawiłam sobie na 3 dni po spodziewanej @, żeby nie zwariować ;) wolę chyba zobaczyć krew na majtach niż biel na teście :D
    Mój M zapytał, czy dzisiaj tez robimy "dzidziusia", odpowiedziałam, że tak :D nie potrafi ogarnąć cyklu, ufa mi, w jakim punkcie teraz jesteśmy, a ze Lubie serducha to będzie pracował nad dzieckiem jeszcze kolejny tydzień :D
    Ha ha ha dobre. Niech robi jak taki chętny

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Natosia szkoooda..

    Sung w Tobie nadzieja! Bo coś marniutki sierpień.. a taki piękny miesiąc..18tego poproszę same serducha w tabelce! ;)

    Tak teraz myślę,bo bylam w aqua..czy np. jacuzzi ,kwasy na twarz/ciało,intensywne bieganie ogą mieć wplyw na implantacje? Mam maraton 23dc(tydzien przed testowaniem) i kurcze mam wahania teraz..

    Kwasów nie wolno. Jacuzzi to gorące, chyba też średnio. No i jeśli nie własne to ja bym się bała. Ale to ja. Po przejsciach.

    Mi minęło wszystko co można by podpiąć pod objawy. Za to boli podbrzusze.
    Ale test zrobię. A co tam.

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dowiedziałam że koleAnka z pracy zaszła w ciążę za pierwszym strzałem. Cieszyłam się i powiedziałam mojemu mężowi. Kurde ale biedny miał minę. Kurcze nie sądziłam że się mi tak przykro zrobi.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ