X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Segregatory z wynikami badań - jak sobie z tym radzicie?
Odpowiedz

Segregatory z wynikami badań - jak sobie z tym radzicie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aga888 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 października 2021, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć jestem Agata,

    Piszę do Was w nietypowej sprawie. Od dwóch lat staramy się z mężem o dziecko. Leczymy się w klinice niepłodności.

    Podczas jednej z wizyt w klinice, zauważyłam, że wszystkie kobiety chodzą z grubymi segregatorami wypełnionymi wynikami badań, notatkami itp. - dokładnie tak jak ja! Zauważyłam, że występuje problem z przechowywaniem historii choroby i badań w bardziej przystępnej formie niż segregator pełen papierów.

    Jestem przedsiębiorcą i chciałabym zostawić ten świat lepszym niż go zastałam. Dlatego zaczęłam się zastanawiać nad rozwiązaniem tego problemu. Aby bardziej go poznać stworzyłam krótką (9 pytań) ankietę. Odpowiedzi pomogą mi zidentyfikować czy ten problem rzeczywiście istnieje, nie ubzdurałam go sobie i w jaki sposób możemy go rozwiązać.

    Jeżeli chcesz pomóc, wypełnij proszę ankietę - https://forms.gle/ouwVYb8qprq6qr2T9

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ