X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Serduszkowanie późno w nocy
Odpowiedz

Serduszkowanie późno w nocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jasninnna Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 27 lutego, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane powiedzcie mi proszę z partnerem kochamy się raczej późno w nocy (1,2 czasami nawet 3 w nocy) wynika to z tego,że partner wraca późno z pracy i chodzimy troszkę później spać. I teraz moje pytanie na jakiś dzień mam wprowadzać serduszka? Na ten przed północą czy już po północy na nowy dzień.

  • patzap1 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 11 marca, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym wprowadzała zgodnie z godziną, jeśli jest to 1/2/3 w nocy to jest już nowy dzień i wtedy zaznaczałabym jako serduszko rano.
    Tak naprawdę to jest tylko dla Twojej wiedzy i Twoich „statystyk”, możesz w notatce wpisywać godzinę serduszkowania 😊

  • Jasninnna Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 12 marca, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ