X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sex bo bez tego dziecka nie bedzie
Odpowiedz

Sex bo bez tego dziecka nie bedzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Syla87 Autorytet
    Postów: 2334 1748

    Wysłany: 28 października 2020, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chciałabym z Wami pogadać o sexie, bo bez tego niezależnie od niskich morfologii parterów, naszych prolaktyn dziecka nie będzie. Jak to jest u Was z tym sexem?

    Staram się o dziecko od roku i mam wrażenie, że ostatnimi czasy nasz sex stał się jakby rozpłodowy 😏 i nie mam tu na myśli że kochamy się a właściwie uprawiamy sex (bo tak to ostatnio nazywam) tylko w dni płodne ale stał się taki „w celu”. Rozmawiałam o tym z moim mężem ale mam wrażenie że jest mu to trochę na rękę. Pyk pyk i po sprawie.

    Jak to jest u Was? Czy nadal jest magia? Świeczki, muzyka, masaż, gra wstępna?

    Martwię się...

    Iza-K lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2019
    👩🏼
    drożność 03.2021 - oba niedrożne, prawy udrożniony,
    Laparoskopia jajowodów 07.2021 - usunięcie zrostów, oba jajowody drożne
    👨🏻 20.11.2020 morfologia 2% reszta parametrów ok

    Trzy nieudane IUI
    29.04.2022 punkcja
    IVF ❄️❄️❄️❄️❄️ na zimowisku
    04.05.2022 transfer 5 dniowej blastki 5.1.1.
    7 dpt cień cienia
    8 dpt beta 122
    10 dpt beta 318
    12 dpt beta 702
    14 dpt beta 1543
    19 dpt (23.05.2022) pecherzyk ciążowy beta 7661 prog 231
    29 dpt (02.06.2022) 6+4 jest echo zarodka ❤️ CRL 0,67
    08.07.2022 I prenatalne wszystko ok
    13.07.2022 drugie prenatalne u innego lekarza tez ok
    30.08.2022 II połówkowe, będzie mała bejbisia 👨‍👩‍👧
    02.11.2022 III prenatalne 🍀
    10.01.2023 - urodziła się nasza córeczka 🥰🥰🥰
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 30 października 2020, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Syla, to jest problem. Chyba każda staraczka przechodzi ten etap, że już tylko odlicza ovu, mierzy , łyka suplementy, a męża wzywa na sex jak hydraulika do przepchania rury... Facetów to paraliżuje. Dla nich to już nie bzykanko, tylko jakiś zabieg. A i kobiety mamy przez to mniejszą ochotę na sex.
    Mąż sprawił mi jakiś czas temu niespodziankę i kupił mi wibrator łechtaczkowy. Nooo i to naprawdę był strzał w dziesiątkę. Gra wstępna zaczyna się od orgazmu, a potem sex. Tobie też polecam, przy okazji zaangażujesz męża, bo sama nie zaspokajam się wibratorem, tylko to "zadanie" męża w grze wstępnej.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ