X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Siedlce, mazowieckie - wybór lekarza
Odpowiedz

Siedlce, mazowieckie - wybór lekarza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • ananana Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 26 lipca 2021, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy jest tu ktoś z Siedlec lub okolic? Właśnie zobaczyłam dwie kreski na teście iPotrzebuje rady, u jakiego lekarza prowadzić ciążę? Gdzie najlepiej rodzić? Wszelkie informacje mile widziane 😊

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 802 1985

    Wysłany: 27 lipca 2021, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😀 polecam dr Fąka on w miejskim pracuje oraz dr Kamont lub Łazukę oboje w wojewódzkim pracują. Ja dwa lata temu rodziłam w miejskim i uważam,że jest lepszy personel niż w wojewódzkim (leżałam tam na podtrzymaniu).

    ananana lubi tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • ananana Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 27 lipca 2021, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabella kamont? Przyjmuje tylko prywatnie czy gdzieś na NFZ też? Dzięki za odpowiedź!

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 802 1985

    Wysłany: 27 lipca 2021, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszyscy prywatnie, ja nie chodziłam na NFZ.

    ananana lubi tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 27 lipca 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na NFZ polecam przychodnie centrum na Kleberga. Super położne i lekarze, ja chodziłam do dr Wojnickiej ale inni przyjmujący tam też są w porządku.

    ananana lubi tę wiadomość


    3jgxs65gycn0347u.png
  • ananana Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 27 lipca 2021, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie sama nie wiem czy lepiej prywatnie prowadzić ciążę czy NFZ czy u lekarza który pracuje w szpitalu... Jestem kompletnie zielona w temacie 🙄 Ulalala, a ty gdzie rodziłaś?

  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 27 lipca 2021, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ananana wrote:
    Właśnie sama nie wiem czy lepiej prywatnie prowadzić ciążę czy NFZ czy u lekarza który pracuje w szpitalu... Jestem kompletnie zielona w temacie 🙄 Ulalala, a ty gdzie rodziłaś?

    Dwa razy w miejskim. Pierwszy poród miałam wywoływany i skończył się CC, druga też miałam cesarkę. Moja dr nie pracuje w szpitalu ale nie wiem czy to ma aż takie znaczenie. Dala mi skierowanie do szpitala i nie było żadnego problemu.
    W pierwszej ciąży jak byłam to w centrum mieli kiepskie USG i tylko 3 razy na całą ciążę także chodziłam prywatnie na dokładniejsze USG do innej przychodni. Ale teraz juz mają nowe USG i robią na każdej wizycie także polecam :-)

    ananana lubi tę wiadomość


    3jgxs65gycn0347u.png
  • niutek87 Autorytet
    Postów: 802 1985

    Wysłany: 27 lipca 2021, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że nie bardzo ma znaczenie, bo rzadko się zdarza,że akurat lekarz do którego chodzi się ma akurat dyżur w czasie porodu. To już loteria 😀

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 27 lipca 2021, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W feminie przyjmuje p. Pieszalska na NFZ. Fajna babka i pracuje w szpitalu miejskim.

    oar83e3kprndadbz.png
  • ananana Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 28 lipca 2021, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrtaa wrote:
    W feminie przyjmuje p. Pieszalska na NFZ. Fajna babka i pracuje w szpitalu miejskim.
    Ja akurat z panią Pieszalską mam źle doświadczenia. Byłam u niej kiedyś na wizycie, i to prywatnej więc płatnej, gdzie wizyta trwała max 7min. Powiedziała że mam pcos i raczej ciężką drogę do ciąży. Zmieniłam lekarza i zostało tylko na podejrzeniu pcos, co się nie potwierdziło i ciąża w 2 cyklu starań.

  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 28 lipca 2021, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ananana wrote:
    Ja akurat z panią Pieszalską mam źle doświadczenia. Byłam u niej kiedyś na wizycie, i to prywatnej więc płatnej, gdzie wizyta trwała max 7min. Powiedziała że mam pcos i raczej ciężką drogę do ciąży. Zmieniłam lekarza i zostało tylko na podejrzeniu pcos, co się nie potwierdziło i ciąża w 2 cyklu starań.
    O widzisz,dziwne z samymi pozytywami o niej się spotykałam. Ale jak to mówią co przypadek to opinia.

    oar83e3kprndadbz.png
  • ananana Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 29 lipca 2021, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrtaa wrote:
    O widzisz,dziwne z samymi pozytywami o niej się spotykałam. Ale jak to mówią co przypadek to opinia.
    Może ja trafiłam na jakiś kiepski dzień 🤷🏼‍♀️ no ale, tej pani już nie zaufam niestety po takiej wizycie

  • ananana Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 29 lipca 2021, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak rozwiązujecie kwestię badań? Czy praktykuje się chodzenie do dwóch lekarzy naraz, w sensie prywatnie i NFZ? Bo sama osobiście chodziłam prywatnie, do dr Zamojskiej. Ale przy tak dużej ilości badań jakie się robi w ciąży nie ukrywam że chciałabym trochę zaoszczędzić i co się da to robić na fundusz🤔 czy na takie badania które są się zrobić na NFZ mogę brać skierowanie od lekarza rodzinnego?

    Dzięki za wszystkie wasze odpowiedzi!

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 802 1985

    Wysłany: 29 lipca 2021, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię wszystkie prywatnie, szkoda mi nerwów do lekarzy na NFZ. Pierwsza ciąża zagrożona z koniecznością leżenia, a w tej też nie jest różowo,ale najważniejsze, że nie muszę leżeć. Badania nie są najtańsze na początku musiałam robić progesteron i estradiol co tydzień, teraz już co 2 tygodnie. Bardzo długo staraliśmy się o syna i poszło mnóstw pieniędzy ,ale na dziecko jakoś mi nie szkoda. Chodzę prywatnie do lekarza,którego cenię i zawdzięczam mu,że nasz synek jest na świecie. Ufam mu. Mam złe doświadczenia z lekarzami na fundusz.

    ananana lubi tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • ananana Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 29 lipca 2021, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niutek87 wrote:
    Ja robię wszystkie prywatnie, szkoda mi nerwów do lekarzy na NFZ. Pierwsza ciąża zagrożona z koniecznością leżenia, a w tej też nie jest różowo,ale najważniejsze, że nie muszę leżeć. Badania nie są najtańsze na początku musiałam robić progesteron i estradiol co tydzień, teraz już co 2 tygodnie. Bardzo długo staraliśmy się o syna i poszło mnóstw pieniędzy ,ale na dziecko jakoś mi nie szkoda. Chodzę prywatnie do lekarza,którego cenię i zawdzięczam mu,że nasz synek jest na świecie. Ufam mu. Mam złe doświadczenia z lekarzami na fundusz.
    Rozumiem, leczenie na NFZ też mi się nie kojarzy dobrze, ale badania i tak by mi robiło to samo laboratorium, więc chyba pobierają tak samo czy za kasę czy na NFZ 🙂

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 802 1985

    Wysłany: 29 lipca 2021, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że pobierają tak samo 😀 jak mam wrażenie, że na NFZ lekarze robią tak aby odbębnić, a przecież też dostają za to pieniądze. Może to tylko ja mam takiego pecha 😀

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 31 lipca 2021, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ananana wrote:
    A jak rozwiązujecie kwestię badań? Czy praktykuje się chodzenie do dwóch lekarzy naraz, w sensie prywatnie i NFZ? Bo sama osobiście chodziłam prywatnie, do dr Zamojskiej. Ale przy tak dużej ilości badań jakie się robi w ciąży nie ukrywam że chciałabym trochę zaoszczędzić i co się da to robić na fundusz🤔 czy na takie badania które są się zrobić na NFZ mogę brać skierowanie od lekarza rodzinnego?

    Dzięki za wszystkie wasze odpowiedzi!
    Teoretycznie możesz, ale w praktyce to już różnie bywa. Lekarze rodzinni nie bardzo chcą przepisywać badań od prywatnych lekarzy na NFZ. U mnie na przykład nie ma takiej obcji. Zawsze możesz prowadzić ciąże na NFZ i prywatnie jednocześnie.

    oar83e3kprndadbz.png
  • ananana Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 31 lipca 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrtaa wrote:
    Teoretycznie możesz, ale w praktyce to już różnie bywa. Lekarze rodzinni nie bardzo chcą przepisywać badań od prywatnych lekarzy na NFZ. U mnie na przykład nie ma takiej obcji. Zawsze możesz prowadzić ciąże na NFZ i prywatnie jednocześnie.
    Jak to jest jak się prowadzi ciążę u dwóch jednocześnie? Jeden zakłada kartę ciąży i po prostu chodzi się do dwóch? Robiłaś tak?

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 802 1985

    Wysłany: 31 lipca 2021, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej lepiej ,żeby o sobie nawzajem nie wiedzieli. Większość lekarzy traktuje to jako podważanie autorytetu albo brak zaufania.

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • ananana Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 31 lipca 2021, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niutek87 wrote:
    Raczej lepiej ,żeby o sobie nawzajem nie wiedzieli. Większość lekarzy traktuje to jako podważanie autorytetu albo brak zaufania.
    No właśnie tego się obawiam, że się któryś poczuje urażony i jakaś będzie dziwna atmosfera 😬 czyli jak to się odbywa? To podwójne prowadzenie? Dwie karty i żaden lekarz nie wiem o tym drugim?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ