X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Siemię lniane, brak rezultatów w sluzie. POMOCY
Odpowiedz

Siemię lniane, brak rezultatów w sluzie. POMOCY

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.Od poprzedniego cyklu pije dwa razy dziennie siemię lniane. Mam teraz dni płodne według kalendarzyka, cykle mam 30-31 dniowe. I śluz jest delikatnie biały, lekko wodnisty. Kocham się z moim mężem co dwa dni. Jutro powinnam mieć owulacje. Ale myślę ze marne możliwości o jakiekolwiek zapłodnienie, żaden plemnik nie przeżyje w takim sluzie. A może któraś z was zaszła w ciążę nie mając plodnego śluzu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wodnisty sluz tez sie zalicza do płodnego. Spróbuj stosowac wiesiolek 3 razy dziennie do owulacji(po owulacji odstawiasz), podobno dziewczynom pomaga. Mi osobiscie ani wiesiolek ani siemie nie pomagało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @aszka to co Ci pomogło?Kurde martwi mnie to wydaje mi się że coraz bliżej owulacji, mam dobry humor, więcej czasu spędzam przed lustrem, ale nie mam śluzu, nawet jak.głęboko włożę palce to jest biały.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może żel conceive plus ? Jest wątek na ten temat

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak myślicie jakieś szanse są?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę wyczuć szyjki macicy,strasznie się gimanstykuje żeby ją dotknąć

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam dopiero jak użyłam conceive bo nie pomógł mi ani wiesiolek ani siemie ani woda, nic. Także polecam :) mi nawet starczyła mala tubka bo zaszłam w drugim cuklu z żelem także za 38zł,,kupiłam sobie ciążę"

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ