Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe bzykanko jak dwa komary 🦟🦟, a wiosną do dziecka wstanie już Stary 🙋‍♂️.
Odpowiedz

Sierpniowe bzykanko jak dwa komary 🦟🦟, a wiosną do dziecka wstanie już Stary 🙋‍♂️.

Oceń ten wątek:
  • Babova Autorytet
    Postów: 2036 4991

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musiałam sporo pozmieniać w apce żeby mi zmieniła owulacje z 16dc, i tak zmieniła na wczoraj, a podejrzewam, ze dopiero co była teraz, bo tak mnie bolał jajnik, ze zdecydowanie to to 😃 Mam nadzieje, ze wystarcza ❤️ przez ostatnie dni, dzis w nocy ostatni raz, bo dziś już chyba mąż wymęczony, a i do rodziców jedziemy na weekend 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2022, 14:58

    natkurka, Kajaa93, Anett93 lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2022.
    1.10.2022 – ⏸ 🙏
    Beta 1.10. – 169,200, progesteron – 32,37
    Beta 3.10. – 399,130
    10.10. – pęcherzyk 6x7mm w macicy 🍀
    24.10. – 1cm Dzidziutka, jest serduszko! 💗
    7.11. – Dzidziut ma 2,3cm, rośnie zdrowo 💗
    2.12. – prenatalne – niskie ryzyka, w pełni zdrowy Dzidziutek ❤️
    2.01 – 200 gramów Synka 💙
    27.01 –połówkowe – zdrowy 400-gramowy Chłopiec 💙
    20.02 – 700 gramów ruchliwego Chłopczyka 🥰
    7.04 – USG III trymestru – 1634 gramy Syneczka 💙
    26.05 – 2800 gramów Szkraba gotowego do życia poza brzuchem 💙

    20.06 – Beniamin, 56 cm, 3190 g 🥰

    👩 27 l.
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto - euthyrox 88
    Regularne cykle
    Progesteron ✅
    Glukoza i insulina ✅
    Badania z 3dc ✅

    Pueria Duo, MagneB6 💊

    🧑 27 l.
    Wszystko w normie

    Solgar MaleMultiple 💊

    age.png
  • natkurka Autorytet
    Postów: 3086 1790

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tylu ❤️ musi sie udac🤞

    Mam pytanie dziewczyny - jak wiecie mialam w czerwcu podwyzszona te homocysteine oraz za duzo kwasu foliowego. Na polecenie Pocahontas ( baaaardzo dziekuje) przyjmowalam metyloB12 i suple z metylo kwasem foliowym. Martwie sie czy nie mam tej mutacji wiec chcialam spytac czy nadal nawet w ciązy moge przyjmowac powiekszone dawki kwasu foliowego( 800) i witaminy b12 (500) zapomnialam zapytac lekarki

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
  • Gravity Autorytet
    Postów: 1153 2148

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natkurka ja myślę, że nie zaszkodzi taki zestaw witamin przez te 2,5 tygodnia do kolejnej wizyty,a potem do pytasz lekarza.

    Ja cały czas jestem w niepewności, przez ostatnie dwa dni mialam bóle jak na okres, może ciut lżejsze, dziś tylko cmienie, ale pojawiło się jednorazowe brązowe plamienie.
    Na szczęście już wracamy i będę mogła zrobić test i sprawdzić jak wygląda kreska, jeśli jeszcze tam jest. Jak będzie ciemniejsza to biorę duphaston i czekam na poniedziałkową wizytę 🙏

    natkurka, Livka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    age.png

    Starania od 11.2020

    👩 35l 👨40l

    06.21 💔 cb
    10.21 💔 cp (metotreksat)

    03.2022 HSG - lewy jajowód niedrożny, prawy - światło jajowodu ograniczone
    06.2022 laparoskopia - oba jajowody drożne

    06.22 cb 💔
    07.22 cb 💔

    25.09 ⏸
    27.09 beta 68,6 prog 71
    29.09 beta 231
    01.10 beta 756 prog 55,8
    13.10 3,8mm Okruszka z ❤ Cudzie trwaj 🌈
    03.11 2,2cm cudnego Bąbelka🥰
    28.11 USG prenatalne 6,2cm Dzidziulka, ryzyka niskie 🥳
    13.01 300g chłopaczka 😊❤
    17.02 720g Marcelka 😍
    22.03 1430g Kluseczka 🤯
    06.04 1780g Misiaczka 🐻
    11.05 3145g Pączusia 😳

    06.06.2023 nasz tęczowy synek jest już z nami 😌 - 3680g, 56cm Miłości
  • RoZyCzK4 Autorytet
    Postów: 687 1167

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczynki😘
    Stesknilam sie za Wam😘
    Próbowałam Was dogonic ale przechodzicie same siebie z ilością postow😆🙈
    Nie mniej jednak mnie baaardzo to cieszy bo same super wiadomości 😘
    Ten sierpien jest na prawde jakis magiczny😍

    Natkurka cudowne wiesci😘Trzymam mocne kciuki za piekny przyrost🤩

    Verlie ja ciebie również traktuje jako kobietę w ciąży i wiem że testowanie za 10 dni bedzie formalnością 🤩

    Lolka kochana nie stresuj sie i rob tak jak ci serce podpowiada.A do piku jeszcze chwile więc myślę że możecie śmiało podziałać przed poniedziałkiem 🥰

    2+3 mam nadzieję że te wakacyjny wyjazd zaowocuje już za chwilę pieknymi tłustymi krechami na teście 🤩

    Nie odniose sie kochane do Was wszystkich bo nie jestem w stanie🙈Ale obiecuje że jak malucha puszcze w końcu do żłobka w pon.to będę tu na bieżąco 😉

    Ja wczoraj byłam na Baby Shower przyjaciółki i oczywiście nie odeszła się bez pytań od straszych koleżanek z większą ilością dzieci niż jedno że Na co czekam z drugim?4 lata to juz za duża różnica między rodzeństwem.Że sie nie będą dogadywać i że szkoda czasu na czekanie z taką decyzją 😑
    Obróciłam to w żart i powiedziałam że młody tak daje popalić że Cieszymy się z pierwszych wakacji trochę bardziej lajtowych i bedziemy dopiero myśleć o drugim.
    A tak na prawdę gdyby wszystki było takie łatwe i piękne to już bym miała malucha u boku ale takie jest życie i nie ma co się przejmować bo los sam zdecyduje kiedy jest najlepszy moment🤩

    W tym miesiącu po tylu Waszych cudownych wiadomościach w człowieku rośnie nadzieja że i na mnie przyjdzie kiedyś czas🥰

    A dziewczyny które nawiedziła 🐵 albo zobaczyły biel mocno przytulam i wierze że będziemy następne prędzej czy później 😚😘

    2+3, Zazu92, czarneniebo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩 31 l.
    👱 31 l.
    👫17 lat👰‍♀️🤵 2018

    👶 synek 2019
    Staramy się o rodzeństwo od 12.2021🍀

    11.2022 - 1 wizyta w klinice bezpłodności
    U Męża słabe wyniki nasienia

    19.01 - badanie Sono Hsg - oba jajowody drożne 🙏🍀

    14 cs ten szczęśliwy 😍❤️

    1.02 - ⏸️ w 9dpo
    2.02 - bHCG: 15,58 U/l 🥺😍
    6.02 - bHCG: 170,6 U/l🍀🤞(przyrost 233%)

    06.03- pierwsza wizyta USG🤞🍀
    06.03- 1.87 cm Bobasa z bijącym serduszkiem❤🍀🤰
    20.03 - 3.64 cm człowieczka 🥰
    13.04 - prenatalne - niskie ryzyka,7.91 cm zdrowego Robaczka🤰
    17.04 - chyba będzie drugi synek🙈💙🤩
    23.05 - połówkowe - 320 g zdrowego chłopczyka 🥰

    preg.png
  • Zazu92 Autorytet
    Postów: 723 1833

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka nie gadaj tylko działaj! 😁 Nic się nie stanie jak dzisiaj poseksicie. Do poniedziałku pływaki się odnowią a.tak jak laski piszą, to nie wygląda jeszcze na pik a owu i tak jest jeszcze dobę po piku więc myślę że poniedziałek to będzie idealny 😊🎉🍾😜
    Także dzięki i tobie też stosunkowo udanego wieczoru 🔥

    ona i on 29lat
    starania o pierwszego maluszka od 09.21r 👶

    ona:
    podstawowe badania w normie ✅
    owulacja prawidłowa✅
    TSH luty 2022 - 2,4
    TSH kwiecień 2022 - 4,5
    TSH czerwiec 2022 - 2,2
    Endo mówi że okej 🤔
    Wdrożony euthyrox
    Suplementacja: pueria uno

    on:
    badanie nasienia marzec 2022/czerwiec 2022
    morfologia 3% -> 4% ✅
    Żywotność 52%->68%✅
    Koncentracja ✅
    Ruchliwość 31%->41% ✅
    Mamy poprawę! 💪
    Suplementacja: fertilman plus, zero gorących kąpieli, zero alko, luźne gatki

    27.06 - pierwsze ⏸️🥺
    28.06 - beta 37,9
    30.06 - beta 95,9
    4.07 - beta 44 💔😞 cb


    Walka trwa.. 💪
  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2328 2747

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki potrzebuje Waszej rady 😊 muszę trafić z owulacją między 21 a 26 sierpień. Nie wcześniej nie później 😅 niby to jest spora rozbieżność ale ostatnim razem trafiłam z owu w sobotę wieczorem (22dc) na pęcherzyku 20mm więc jeszcze mógłby dwa dni spokojnie podrosnąć ale mąż musiał rano w sobotę jechać do pracy i z lekarzem uzgodniliśmy że próbujemy na tym mniejszym. Efektu brak 🙊 najgorzej że owulacja u mnie raz w 14dc, następnie w 20dc i teraz w 22dc. Chciałam zacząć stymulacje od poniedziałku ale może lepiej już w niedzielę wieczorem? Uprzedzając, u mnie po miesiączce nic się nie dzieje więc nie muszę zaczynać typowo 3 dnia cyklu

    👱‍♀️31l 👱‍♂️30l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12.2022 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki 💝
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰 37tc

    age.png
  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gravity wrote:
    Natkurka ja myślę, że nie zaszkodzi taki zestaw witamin przez te 2,5 tygodnia do kolejnej wizyty,a potem do pytasz lekarza.

    Ja cały czas jestem w niepewności, przez ostatnie dwa dni mialam bóle jak na okres, może ciut lżejsze, dziś tylko cmienie, ale pojawiło się jednorazowe brązowe plamienie.
    Na szczęście już wracamy i będę mogła zrobić test i sprawdzić jak wygląda kreska, jeśli jeszcze tam jest. Jak będzie ciemniejsza to biorę duphaston i czekam na poniedziałkową wizytę 🙏
    Teraz musi być dobrze, bardzo Ci tego życzę ♥️🍀🤞

    Gravity lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natkurka wrote:
    Po tylu ❤️ musi sie udac🤞

    Mam pytanie dziewczyny - jak wiecie mialam w czerwcu podwyzszona te homocysteine oraz za duzo kwasu foliowego. Na polecenie Pocahontas ( baaaardzo dziekuje) przyjmowalam metyloB12 i suple z metylo kwasem foliowym. Martwie sie czy nie mam tej mutacji wiec chcialam spytac czy nadal nawet w ciązy moge przyjmowac powiekszone dawki kwasu foliowego( 800) i witaminy b12 (500) zapomnialam zapytac lekarki
    Już pisałam - nawet jak masz mutację to ona nic nie znaczy jak gen nie jest aktywny a po wysokiej homocysteinie i B12 poniżej normy (przy normalnej suplementacji) można poznać że właśnie jest aktywny. I tu nie jest mowa o wynikach np 9 tylko już w górnej granicy i wyżej 12-13 i w górę.

    Bierz spokojnie dalej, teraz kwas foliowy jest bardzo ważny bo właśnie się zamyka cewa nerwowa w tym okresie.

    natkurka lubi tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • natkurka Autorytet
    Postów: 3086 1790

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Już pisałam - nawet jak masz mutację to ona nic nie znaczy jak gen nie jest aktywny a po wysokiej homocysteinie i B12 poniżej normy (przy normalnej suplementacji) można poznać że właśnie jest aktywny. I tu nie jest mowa o wynikach np 9 tylko już w górnej granicy i wyżej 12-13 i w górę.

    Bierz spokojnie dalej, teraz kwas foliowy jest bardzo ważny bo właśnie się zamyka cewa nerwowa w tym okresie.

    Kochana jestes! Pewnie pisalas i napewno to czytalam ale przeczytalam i wylecialo z glowy. Wtedy mialam homocysteine 10 i witamineB12 niby wedlug widelek labolatorium w normie ale Pocahonstas to przeliczyla po innym wskazniku i wyszlo chyba delikatnie mniej ale napewno nie pozniej normy witB12. Za to kwasu foliowego nadmiar. Od czerwca biore te metylowane formy witamin wiec mysle ze do sierpnia ta Homocysteina spadla🤞

    Jeszcze raz bardzo dziekuje za odpowiedz!❤️

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
  • natkurka Autorytet
    Postów: 3086 1790

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wogole chcialam zapytac- czy w aplikacji ( mam Iphona) mozna przegladac posty uzytkownikow? Na komputerze klikajac w link wyswietlaja mi sie posty danego uzytkownika i moge wybuerac wedlug odpowiedzi w wątku. Na telefonie mam opcje wyboru ale brakuje jakby opcji „ wyswietl” i w zasadzie nie moge przegladac postow danej osoby a czasami chcialabym wrocic do czyjej wypowiedzi a rzadko uzywam ovu na komputerze

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natkurka wrote:
    Kochana jestes! Pewnie pisalas i napewno to czytalam ale przeczytalam i wylecialo z glowy. Wtedy mialam homocysteine 10 i witamineB12 niby wedlug widelek labolatorium w normie ale Pocahonstas to przeliczyla po innym wskazniku i wyszlo chyba delikatnie mniej ale napewno nie pozniej normy witB12. Za to kwasu foliowego nadmiar. Od czerwca biore te metylowane formy witamin wiec mysle ze do sierpnia ta Homocysteina spadla🤞

    Jeszcze raz bardzo dziekuje za odpowiedz!❤️
    Nadmiar kwasu foliowego przy suplementacji jest zupełnie normalny i nie szkodliwy 🙂

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • ania1995 Koleżanka
    Postów: 42 38

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natkurka wrote:
    Kochana jestes! Pewnie pisalas i napewno to czytalam ale przeczytalam i wylecialo z glowy. Wtedy mialam homocysteine 10 i witamineB12 niby wedlug widelek labolatorium w normie ale Pocahonstas to przeliczyla po innym wskazniku i wyszlo chyba delikatnie mniej ale napewno nie pozniej normy witB12. Za to kwasu foliowego nadmiar. Od czerwca biore te metylowane formy witamin wiec mysle ze do sierpnia ta Homocysteina spadla🤞

    Jeszcze raz bardzo dziekuje za odpowiedz!❤️

    Mi ginekolog powiedział, że nadmiar każdej witaminy b i tak wydalamy z organizmu 😉

    natkurka lubi tę wiadomość

  • ania1995 Koleżanka
    Postów: 42 38

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę o pomoc, bo to moj poczatek z testami owulacyjnymi

    Dotychczas wcale brak kreski,
    wczoraj i dzisiaj kolo 10 (nie z porannego moczu) - praktycznie takie same ⬇️ To poranne
    https://zapodaj.net/4e41ae31a8344.jpg.html

    Teraz, przed chwila:
    https://zapodaj.net/d26133f68385a.jpg.html

    Jak myslicie to juz pozytywny test? Na zywo pol jest w kolorze kreski kontrolnej (takie ombre) 🫶🏽

    hypatia92 lubi tę wiadomość

  • natkurka Autorytet
    Postów: 3086 1790

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania1995 wrote:
    Poproszę o pomoc, bo to moj poczatek z testami owulacyjnymi

    Dotychczas wcale brak kreski,
    wczoraj i dzisiaj kolo 10 (nie z porannego moczu) - praktycznie takie same ⬇️ To poranne
    https://zapodaj.net/4e41ae31a8344.jpg.html

    Teraz, przed chwila:
    https://zapodaj.net/d26133f68385a.jpg.html

    Jak myslicie to juz pozytywny test? Na zywo pol jest w kolorze kreski kontrolnej (takie ombre) 🫶🏽

    Wedlug mnie jeszcze nie, natomist ja nie mam doswiadczenia z tymi testami i jak sie wybrwiaja ale kreska nie wyglada na mocniejsza

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
  • hypatia92 Autorytet
    Postów: 581 1098

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania1995 wrote:
    Poproszę o pomoc, bo to moj poczatek z testami owulacyjnymi

    Dotychczas wcale brak kreski,
    wczoraj i dzisiaj kolo 10 (nie z porannego moczu) - praktycznie takie same ⬇️ To poranne
    https://zapodaj.net/4e41ae31a8344.jpg.html

    Teraz, przed chwila:
    https://zapodaj.net/d26133f68385a.jpg.html

    Jak myslicie to juz pozytywny test? Na zywo pol jest w kolorze kreski kontrolnej (takie ombre) 🫶🏽

    Hej, moim zdaniem jeszcze negatyw. Pozytyw musi mieć dwie tak samo ciemne (na zdjęciu ich nie widać w ten sposób jak dla mnie, no ale może na żywo jest inaczej) lub testową ciemniejszą. Jeśli zaczyna ciemnieć, możesz testować 2 razy dziennie, próbuj nie pić i nie sikać 2 h przed każdym testem. Powodzenia!

    ania1995 lubi tę wiadomość

    Synek 05.2024 ❤️
  • Gravity Autorytet
    Postów: 1153 2148

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie tym razem u mnie.. Test jaśniejszy, plamienie trwa 😥 kolejna cb

    Livka lubi tę wiadomość

    age.png

    Starania od 11.2020

    👩 35l 👨40l

    06.21 💔 cb
    10.21 💔 cp (metotreksat)

    03.2022 HSG - lewy jajowód niedrożny, prawy - światło jajowodu ograniczone
    06.2022 laparoskopia - oba jajowody drożne

    06.22 cb 💔
    07.22 cb 💔

    25.09 ⏸
    27.09 beta 68,6 prog 71
    29.09 beta 231
    01.10 beta 756 prog 55,8
    13.10 3,8mm Okruszka z ❤ Cudzie trwaj 🌈
    03.11 2,2cm cudnego Bąbelka🥰
    28.11 USG prenatalne 6,2cm Dzidziulka, ryzyka niskie 🥳
    13.01 300g chłopaczka 😊❤
    17.02 720g Marcelka 😍
    22.03 1430g Kluseczka 🤯
    06.04 1780g Misiaczka 🐻
    11.05 3145g Pączusia 😳

    06.06.2023 nasz tęczowy synek jest już z nami 😌 - 3680g, 56cm Miłości
  • ForgetMeeNot Autorytet
    Postów: 1402 1965

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gravity wrote:
    Jeszcze nie tym razem u mnie.. Test jaśniejszy, plamienie trwa 😥 kolejna cb
    Ooo nieeeee…. Jetes pewna??? 🥺🥺🥺

    38 lat
    02.2019 👧🏼 cc i 10.2020 👦 cc

    30.08 Beta-HCG 4,81 🙈 Prog 19,8 ( 9dpo)
    31.08 Beta-HCG 8,10 ( 10dpo)
    01.09 Beta-HCG 16,59 Prog 31,78 ( 11dpo)
    03.09 Beta-HCG 30,5 prog 29,57(13dpo)przyrost87,5%🙏🏼🥺
    05.09 Beta-HCG 44,34 prog 28,99, (15 dpo) przyrost 47,6%
    07.09 Beta-HCG 89,08 prog 31,70 (17dpo) przyrost 102%
    09.09 Beta-HCG 230,70 prog 29,89 (19dpo) przyrost 158%
    10.09 Beta-HCG 341 (20 dpo) przyrost 120%
    12.09 Beta-HCG 883,60 ( 22dpo) przyrost 158,9%
    16.09 Beta- HCG 3871 przyrost 109,4%

    13.09 pęcherzyk ciążowy 4mm ❤️🥹
    24.09 Kropek 0,59mm z bijącym serduszkiem ❤️❤️❤️❤️
    27.09 Kropek ma już 1 cm/ krwiak w macicy
    04.10 Mały człowiek ma już 16,6 mm i ❤️ bije 172/m
    31.10 Badania prenatalne. Ryzyka niskie ❤️❤️❤️❤️
    14.11 wynik Sanco - zdrowy chłopczyk 💙😍💙
    23.02. Usg 3 trymestru 1524 g zdrowego chłopczyka 28t3d
    e88641834f.png
  • Babova Autorytet
    Postów: 2036 4991

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gravity wrote:
    Jeszcze nie tym razem u mnie.. Test jaśniejszy, plamienie trwa 😥 kolejna cb

    Tylko nie to… 💔💔💔

    Starania od 01.2022.
    1.10.2022 – ⏸ 🙏
    Beta 1.10. – 169,200, progesteron – 32,37
    Beta 3.10. – 399,130
    10.10. – pęcherzyk 6x7mm w macicy 🍀
    24.10. – 1cm Dzidziutka, jest serduszko! 💗
    7.11. – Dzidziut ma 2,3cm, rośnie zdrowo 💗
    2.12. – prenatalne – niskie ryzyka, w pełni zdrowy Dzidziutek ❤️
    2.01 – 200 gramów Synka 💙
    27.01 –połówkowe – zdrowy 400-gramowy Chłopiec 💙
    20.02 – 700 gramów ruchliwego Chłopczyka 🥰
    7.04 – USG III trymestru – 1634 gramy Syneczka 💙
    26.05 – 2800 gramów Szkraba gotowego do życia poza brzuchem 💙

    20.06 – Beniamin, 56 cm, 3190 g 🥰

    👩 27 l.
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto - euthyrox 88
    Regularne cykle
    Progesteron ✅
    Glukoza i insulina ✅
    Badania z 3dc ✅

    Pueria Duo, MagneB6 💊

    🧑 27 l.
    Wszystko w normie

    Solgar MaleMultiple 💊

    age.png
  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gravity wrote:
    Jeszcze nie tym razem u mnie.. Test jaśniejszy, plamienie trwa 😥 kolejna cb
    Przepraszam przed przypadek polubiłam 🥺. Tak strasznie mi przykro, to jest tak niesprawiedliwe, że brakuje słów.... 😭 Trzymaj się Kochana 🙏♥️

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • Cotakoza Autorytet
    Postów: 1539 2478

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimbra wrote:
    Witam Was dziewczyny 🤗🤗.
    Jestem na innym wątku ale pozwolę sobie dołączyć również do Was będzie mi niezmiernie miło.Parę słów o mnie:
    Mężatka 34 lata.Starania o pierwsze maleństwo od ciut ponad 5 lat ...Badania moje jak i męża są dobre czyli ani super ani źle.Względem lekarzy z GC powinnam zajść w ciążę naturalnie.Jestem po jednej laparoskopii (jajowody drożne) po histeroskopii (czeka mnie druga mam polipa w macicy na dniach umawiam termin).Chodziliśmy do GC rok zero rezultatów i odpuściliśmy.Jestem też po jednym IUI nieudanym.Owulacje są pęcherzyki pękają ciałko żółte się wytwarza dzidzi brak 😒.Nie poddajemy się
    Ogólnie dzisiaj mój 1 dc i pierwszy dzień z monitorem Clearblue zaczynam z nim przygodę.
    Jeśli chodzi o testowanie to proszę mnie wpisać na 26.08.

    Witam serdecznie. Przepraszam za pytanie, ale ile mm polip? Jeśli to zbyt prywatne proszę nie odp. Pytam z racji tego, że sama posiadam i lekarz mówił, że nie ma przeciwwskazań.

    33♀️33 ♂️
    27.08.2019 👫
    27.08.2020 💍
    27.08.2021 💒
    27.08.2023 termin 🍼
    _______
    2014 💗 M. 👧

    ________________
    starania od 05.2022
    odpuszczenie starań 12.2022
    __________
    20.12 ⏸️😲🙈
    21.12 beta 1242🩸
    21.12 - perzyk 3,8mm
    03.01 0,43mm🍤
    31.01 wizyta
    06.02 badania 🩸 Pappa
    15.02 niskie ryzyka 🍀 💙?
    21.02 8 cm 🍼 100g
    21.03 220g 🥚🥚
    12.04 411g 👕
    18.04 491 g 🐻
    16.05(25+2) 908 g 🐻
    06.06(28+2)1662 g 🐻
    20.06(30+2) 2080 g 🐻
    28.06 (31+3) 2138 g 🐻
    11.07 (33+3) 2760g 🐻
    31.07 (36+2) 3652g 🐻

    21.08 Bruno 3920/59cm 🐻 CC.




    age.png
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ