X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe love :-) testujemy pozytywnie
Odpowiedz

Sierpniowe love :-) testujemy pozytywnie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Zapraszam wszystkie do testowania w tym gorącym miesiącu :)
    Ja ze względów osobistych i zdrowotnych zaczynam starania w lipcu. Pierwsze testowania bede miała okolo połowy sierpnia, dokładnie nie wiem bo cykle mam nieregularne i niestety dlugie, właśnie jestem w 36 dc i czekam na @

    Wogole to troche sie juz stresuje tymi staraniami bo sporo w zyciu przeszłam ale uwazam ze powinnan walczyc o swoje szczęście bo inaczej nie bede szczęśliwa.
    Pozdrawiam i zapraszam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2016, 19:23

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ