X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sińce bez powodu
Odpowiedz

Sińce bez powodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Temat może nie do końca na temat, ale już nie wiem, co mam robić. Od około miesiąca mam całe posiniaczone nogi, głównie uda. Sińce są wielkości dłoni. Wygląda to tak, że idę się kąpać i podczas mycia czuję, że mnie boli w danym miejscu, a nasteonego dnia budzę się z tymi sińcami. Jakiś czas temu (chyba rok) miałam podobną sytuację, ale ponieważ zanim się wybrałam do lekarza, sińce zniknęły to nie miałam mu co pokazać. Ale teraz to już jakąś masakra, jeden ledeo zniknie, a ja mam dwa kolejne. Gorąco totalne, a ja w spodniach. Do lekarza dostać się nie mogę, bo koronawirus. Jedyne, co mam to podstawą morfologię - w normie i badania krzepnięcia też okej.

    Czy któraś z was tak miała?

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • niutek87 Autorytet
    Postów: 802 1985

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbadaj też może żelazo i ferrytynę,bo jak tej drugiej jest mało mogą robić się siniaki. Jeśli Twój nick pochodzi od wykonywanego przez Ciebie zawodu, to może być od długiego siedzenia w jednej pozycji.

    Księgowa lubi tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Hej dziewczyny! Temat może nie do końca na temat, ale już nie wiem, co mam robić. Od około miesiąca mam całe posiniaczone nogi, głównie uda. Sińce są wielkości dłoni. Wygląda to tak, że idę się kąpać i podczas mycia czuję, że mnie boli w danym miejscu, a nasteonego dnia budzę się z tymi sińcami. Jakiś czas temu (chyba rok) miałam podobną sytuację, ale ponieważ zanim się wybrałam do lekarza, sińce zniknęły to nie miałam mu co pokazać. Ale teraz to już jakąś masakra, jeden ledeo zniknie, a ja mam dwa kolejne. Gorąco totalne, a ja w spodniach. Do lekarza dostać się nie mogę, bo koronawirus. Jedyne, co mam to podstawą morfologię - w normie i badania krzepnięcia też okej.

    Czy któraś z was tak miała?
    Ja mam ostatnio to samo, tyle że mnie najpierw swędzi, drapię się, a potem patrzę, a tam wielkie słońce.

    Księgowa lubi tę wiadomość

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza-K wrote:
    Ja mam ostatnio to samo, tyle że mnie najpierw swędzi, drapię się, a potem patrzę, a tam wielkie słońce.

    O to to! Ja raz mam ze swedzeniem, a raz nie. A robilas jakies badania? Bylas z tym u lekarza? Moze Twoj cos powiedział madrego.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ