X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Skąd wiecie o Ovu???
Odpowiedz

Skąd wiecie o Ovu???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napiszcie jak tu trafilyscie???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dowiedzialam sie od mojej gin :)

  • Lillenka Autorytet
    Postów: 309 373

    Wysłany: 19 października 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przeczytałam o Ovu gdzieś na forum na Vitalii w wątku dla starających się

    ckai3e3kxad05tjw.png

    gg64anlirmc029it.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    n

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2021, 23:16

    Veri lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dokładnie tak jak cedr697:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podobnie jak cedr. Trafilam najpierw do Bazy Wiedzy, a potem to juz z gorki poszlo! ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cedr697 wrote:
    A ja zupełnie przypadkiem, szukałam informacji na jakiś temat związany ze staraniem się (nie pamiętam już dokładnie jaki dokładnie) i po wklepaniu w google wyskoczyło mi ovu jako jedna z propozycji. i oto jestem

    taki sam przypadek :)

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 19 października 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tu trafiłam, bo na forum gazeta.pl o staraniach dziewczyny miały w stopce swoje wykresy tutaj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2013, 20:14

  • Kasieńka:) Autorytet
    Postów: 328 781

    Wysłany: 19 października 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cedr697 wrote:
    A ja zupełnie przypadkiem, szukałam informacji na jakiś temat związany ze staraniem się (nie pamiętam już dokładnie jaki dokładnie) i po wklepaniu w google wyskoczyło mi ovu jako jedna z propozycji. i oto jestem


    Ja dokładnie tak samo...:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2013, 19:59

    km5skrhmrg59zoqt.png
    2nn3skjotohf1cr5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przypadkiem wpadłam szukając tematów na temat niepłodności i już rok jestem na tym forum :-)
    Przyznam się na innych forach mam konta pozakładane ale nie korzystam z nich prawie w ogóle :/
    A tego forum bym nie zamieniła za żadne skarby a zwłaszcza wątku na którym jestem :-)

    Powodzenia dziewczyny :-)

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 19 października 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja udzielałam się trochę na forum kafeterii w związku z rozpoczęciem starań i jedna dziewczyna udostępniła tam swój wykres,dzięki temu zainteresowałam się ovufriend i już tu zostałam :).

  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 22 października 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również jestem tu z przypadku. Szukałam info na temat problemów z zajściem w ciążę i pojawiła się między innymi stronka z ovu. Zaciekawiła mnie, rozejrzałam się trochę i zostałam :)

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • martuskacz Koleżanka
    Postów: 85 17

    Wysłany: 23 października 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja trafiłam na ovu przez przypadek, szukając informacji na temat problemów z zajściem w ciążę. I tak oto jestem na ovu już ponad rok czasu :)

    wioleta4444 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwych opcji. Daruj sobie myślenie o tym o będzie. Bo wiesz co??? Od życia dostaniesz i tak to, czego kompletnie się nie spodziewasz."
  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 23 października 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wujka google:-)

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 23 października 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuskacz wrote:
    Ja trafiłam na ovu przez przypadek, szukając informacji na temat problemów z zajściem w ciążę. I tak oto jestem na ovu już ponad rok czasu :)

    I ja podobnie :)

    ckaik0s3070dl07t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ