Forum Starając się - ogólne skąpa @ po duphastonie
Odpowiedz

skąpa @ po duphastonie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 grudnia 2013, 17:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktos tez tak miał? bede wdzieczna za info:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 grudnia 2013, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    naprawde nikt tak nie miał?

• jagoodka Koleżanka

Wysłany: 30 grudnia 2013, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też biorę duphaston już 3 miesiąc ale @ przychodzi co miesiąc całkiem normalna.

zem3i09k4whxuchc.png
  • weronika86 Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2013, 19:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 1986 nigdy nie brala duphastonu- biore luteine...mam bardzo skape miesiaczki--baaardzo skape jesli mam wywolywana @ po cyklu bezowulacyjnym...natomiast jesli mam potwierdzona owulacje skokiem tempki, dwufazowym wykresem i biore luteine to okres jest normalny, wrecz obfity...bardzo czesto niestety bardzo lekkie @ moga swiadczyc o lufie albo o cyklach bezowulacyjnych.

5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2013, 19:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    podpatrzylam twoj wykresik, owulacja byla na bank...moze sie jeszcze rozkreci...zazwyczaj pierwsze lekkie 2/3 dni to normalne...nie zawsze musza sie rownac obfitoscia.

5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 grudnia 2013, 23:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja teraz owulke mialam potwierdzona przez gina wlasnie, ale za to nie mialam plamien 1-3 dniowych przed tylko odrazu krew poszla, no zobaczymy...

• Mika85 Autorytet

Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszym cyklu po duphastonie, krwawienie przyszło w drugiej dobie od odstawienia, bez plamień. Teraz w czwartej dobie najpierw plamienie, a przez dwa dni kolejne skąpe krwawienie.

20130921310117.png
    7d80510a16.png
  • Ania_84 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia 2014, 07:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po duphastonie mialam mniej obfita - ale dltego ze endometrium sie zle złuszczylo - i gin od tej pory kazał brac luteine nie wiem czy ma to jakis zwiazek ale tylko wtedy tak mi sie zdarzyło

Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego