X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne skąpa @ po duphastonie
Odpowiedz

skąpa @ po duphastonie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktos tez tak miał? bede wdzieczna za info:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naprawde nikt tak nie miał?

  • jagoodka Koleżanka
    Postów: 57 46

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też biorę duphaston już 3 miesiąc ale @ przychodzi co miesiąc całkiem normalna.

    zem3i09k4whxuchc.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 1986 nigdy nie brala duphastonu- biore luteine...mam bardzo skape miesiaczki--baaardzo skape jesli mam wywolywana @ po cyklu bezowulacyjnym...natomiast jesli mam potwierdzona owulacje skokiem tempki, dwufazowym wykresem i biore luteine to okres jest normalny, wrecz obfity...bardzo czesto niestety bardzo lekkie @ moga swiadczyc o lufie albo o cyklach bezowulacyjnych.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podpatrzylam twoj wykresik, owulacja byla na bank...moze sie jeszcze rozkreci...zazwyczaj pierwsze lekkie 2/3 dni to normalne...nie zawsze musza sie rownac obfitoscia.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja teraz owulke mialam potwierdzona przez gina wlasnie, ale za to nie mialam plamien 1-3 dniowych przed tylko odrazu krew poszla, no zobaczymy...

  • Mika85 Autorytet
    Postów: 499 710

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszym cyklu po duphastonie, krwawienie przyszło w drugiej dobie od odstawienia, bez plamień. Teraz w czwartej dobie najpierw plamienie, a przez dwa dni kolejne skąpe krwawienie.

    20130921310117.png
    7d80510a16.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po duphastonie mialam mniej obfita - ale dltego ze endometrium sie zle złuszczylo - i gin od tej pory kazał brac luteine nie wiem czy ma to jakis zwiazek ale tylko wtedy tak mi sie zdarzyło

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ