X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Skąpe plamienie zamiast @ i wysoka tempka
Odpowiedz

Skąpe plamienie zamiast @ i wysoka tempka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam pytanie czy w terminie przewidzianej @ ktoras z Was miała skąpe plamienie ktore nawet nie wydostawało sie na wkladke i temperatura jej nie spadła tylko dalej sie utrzymywała na 37.. i zakonczyło sie to ciążą?

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolanczam sie do pytania kolezanki. A co do testowk, ktore za kazdym razem pokazuja blada 2 kreseczke ale po dluzszym czasie nic pisze na ulotce. Czy ktoras z Was miala taki przypadek i jest w ciazy badz juz szczesliwa mama?

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to oznaczać zanieżdżanie się jajeczka. Albo tak jak moja bardzo bliska przyjaciółka miała plamienia w czasie kiedy powinna przyjść @ i okazało się, że jest w ciąży. Najlepiej wykonac beta hcg. ;)

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, ja tak miałam. Byłam w ciąży, a plamiłam, bo progesteron był za niski.

    Na teście wychodził cień cienia, ale taki naprawdę cień, którego, jak już gdzieś tam pisałam a propos Twojego wykresu, nie łapał nawet dobry aparat fotograficzny.

    Plamienie przemieniło się w mocniejsze krwawienie i pojechałam do szpitala, bo jednak zasugerowałam się tym testem ciążowym. Tam zrobili mi betę i wyszła 33, a więc ciąża, wczesna, ale jednak.

    Cała historia niestety skończyła się poronieniem jakiś czas później, w szpitalu nie dali mi nic na podtrzymanie. Duphaston był podany, ale parę dni później, już chyba za późno. Zdaje się, że miałam wtedy niedobory hormonalne.

    Czytałam, że masz problem ze zrobieniem bety. A nie możesz podjechać do jakiegoś innego miasta i zrobić ją po pracy? U mnie w klinice pobierają krew nawet do 20, wyniki następnego dnia. Na pewno znajdziesz takie miejsce.

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spójrz na mój wykres z cyklu, który zakończył się poronieniem

    https://ovufriend.pl/graph/62f2ac1dfbb5c7853dff452b4db3daf9

    Nie sugeruj się temperaturami. To był mój debiut z mierzeniem i w ogóle z ovufriend i popełniałam podstawowy błąd, tj. mierzyłam je po wstaniu z łóżka, w łazience.

    Chcę Ci tylko pokazać, że plamiłam długo przed tym, aż test wskazał ciążę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Aniu, ja tak miałam. Byłam w ciąży, a plamiłam, bo progesteron był za niski.

    Na teście wychodził cień cienia, ale taki naprawdę cień, którego, jak już gdzieś tam pisałam a propos Twojego wykresu, nie łapał nawet dobry aparat fotograficzny.

    Plamienie przemieniło się w mocniejsze krwawienie i pojechałam do szpitala, bo jednak zasugerowałam się tym testem ciążowym. Tam zrobili mi betę i wyszła 33, a więc ciąża, wczesna, ale jednak.

    Cała historia niestety skończyła się poronieniem jakiś czas później, w szpitalu nie dali mi nic na podtrzymanie. Duphaston był podany, ale parę dni później, już chyba za późno. Zdaje się, że miałam wtedy niedobory hormonalne.

    Czytałam, że masz problem ze zrobieniem bety. A nie możesz podjechać do jakiegoś innego miasta i zrobić ją po pracy? U mnie w klinice pobierają krew nawet do 20, wyniki następnego dnia. Na pewno znajdziesz takie miejsce.
    No to mnie teraz nastraszyłas...

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Aniu, ja tak miałam. Byłam w ciąży, a plamiłam, bo progesteron był za niski.

    Na teście wychodził cień cienia, ale taki naprawdę cień, którego, jak już gdzieś tam pisałam a propos Twojego wykresu, nie łapał nawet dobry aparat fotograficzny.

    Plamienie przemieniło się w mocniejsze krwawienie i pojechałam do szpitala, bo jednak zasugerowałam się tym testem ciążowym. Tam zrobili mi betę i wyszła 33, a więc ciąża, wczesna, ale jednak.

    Cała historia niestety skończyła się poronieniem jakiś czas później, w szpitalu nie dali mi nic na podtrzymanie. Duphaston był podany, ale parę dni później, już chyba za późno. Zdaje się, że miałam wtedy niedobory hormonalne.

    Czytałam, że masz problem ze zrobieniem bety. A nie możesz podjechać do jakiegoś innego miasta i zrobić ją po pracy? U mnie w klinice pobierają krew nawet do 20, wyniki następnego dnia. Na pewno znajdziesz takie miejsce.


    A ten cien cienia wychodzil Ci po tych 5 min co pisze na ulotce czy po dluzszym czasie?

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chciałam Cię nastraszyć, tylko zmobilizować do bety.

    Pytałaś, czy ktoś plamił i zakończyło się to ciążą, więc opowiedziałam swoją historię, ale mam bardzo wiele znajomych, których historie są weselsze, bo plamiły we wczesnej ciąży (ba, nawet do trzeciego miesiąca), a teraz mają rozbrykane potomstwo :).
    Tymczasem ja się odrodziłam jak feniks z popiołów i z silniejszym organizmem przystępuję do kolejnych starań :).

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień cienia wychodził mi po ok. 3-4 minutach. Na pewno nie od razu, musiałam chwilę poczekać, ale też nie przekraczałam czasu, wyznaczonego w ulotce.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 4-5 minucie mi wychodziły...

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc wyszedł Ci więcej, niż 1?

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posłuchaj, zawsze możesz zrobić to, co ja, tj. pojechać na dyżur do szpitala. Powiedzieć, że test wyszedł Ci pozytywnie (druga kreska nawet jeśli jest blada, to JEST pozytyw), ale krwawisz.
    Zrobią Ci z miejsca betę i będziesz już wszystko wiedziała. Może się zdarzyć, że będzie trzeba trochę poczekać, ale będziesz miała pewność.
    Na pewno masz w okolicy szpital z dyżurem ginekologiczno-położniczym.

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plusy są takie, że betę zrobisz za darmo i będziesz miała pewność.
    Minusy, że możesz trochę czekać, mi taki pobyt zajął 4h, ale beta była jednoznaczna. Poza tym, że na następny raz będę wiedziała, że przy takich sytuacjach muszę się domagać podania progesteronu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test ciążowy może pomylić się w ten sposób, że nie ma 2 kresek, a ciąża jest. NIGDY NA ODWRÓT. Więc jeśli masz choćby cień cienia to leć do gin i na bete hcg. Bo pisanie na forum i doradzanie się nic nie da, bo każda kobieta jest inna i jej ciało reaguje inaczej. "Tak czy siak" test wyszedł Ci pozytywny więc ciąża jest niewątpliwie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    A więc wyszedł Ci więcej, niż 1?
    1 mi tylko wyszedl z rozowa kreska, reszta to takie cien cienia...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Plusy są takie, że betę zrobisz za darmo i będziesz miała pewność.
    Minusy, że możesz trochę czekać, mi taki pobyt zajął 4h, ale beta była jednoznaczna. Poza tym, że na następny raz będę wiedziała, że przy takich sytuacjach muszę się domagać podania progesteronu.
    Ja niestety ale za darmo nie zrobie, bo pracuje na czarno jako niania, mąż dopiero dostanie umowe to mnie podepnie pod siebie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Test ciążowy może pomylić się w ten sposób, że nie ma 2 kresek, a ciąża jest. NIGDY NA ODWRÓT. Więc jeśli masz choćby cień cienia to leć do gin i na bete hcg. Bo pisanie na forum i doradzanie się nic nie da, bo każda kobieta jest inna i jej ciało reaguje inaczej. "Tak czy siak" test wyszedł Ci pozytywny więc ciąża jest niewątpliwie.
    ja sie z tym nie zgodze. test ciazowy moze pokazac dwie kreski jesli nie ma ciazy. spojrz na moje wykresy. kreski byly a beta byla negatywna.

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj...no,a beta w jakimś innym mieście,w innej klinice?Gdzie moglabys ją zrobić po pracy, odpłatnie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta owszem może tak być w przypadku ciąży biochemicznej ;)

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane test sikany może wykazać tzw. alfa hcg...także może nie być ciąży i test wyjdzie pozytywny, oczywiście są to sporadyczne sytuacje...ja niestety jestem przypadkiem z wykryciem alfa hcg ale to bardzo rzadkie przypadki...Beta jest konieczna właśnie w sytuacji gdy krecha jest blada, u mnie była beta= 2 a ciąża u nas od 10- szkoda mi było wtedy...

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ