X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Skierowanie od lekarza rodInnnego na hormony i tsh?
Odpowiedz

Skierowanie od lekarza rodInnnego na hormony i tsh?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 17 lipca 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzę do lekarza, który wypisuje zawsze co trzeba, zazwyczaj nie robi problemów. Na tsh i ft4 wypisał bez mrugnięcia. Oczywiście morfologia i żelazo. Dorzucił glukozę i elektrolity (na, k cl). Na hormony powiedział, ze nie ma uprawnień wypisywać, bo tylko ginekolog czy endokrynolog moze. Tyle się dowiedziałam :)

    Nona lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • karola391 Koleżanka
    Postów: 84 4

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie. Mieszkam teraz za granicą i chciałabym podczas pobytu w Pl zrobić sobie badAnia,w tym gormony tarczycy. Czy będę potrzebowała skierowanie? Czy mogę porostu isc do jakiegoś prywatnego laboratorium I tam zrobić? Nie mam pojęcia gdzie się udać ...

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola391 wrote:
    Mam pytanie. Mieszkam teraz za granicą i chciałabym podczas pobytu w Pl zrobić sobie badAnia,w tym gormony tarczycy. Czy będę potrzebowała skierowanie? Czy mogę porostu isc do jakiegoś prywatnego laboratorium I tam zrobić? Nie mam pojęcia gdzie się udać ...

    Nie potrzebujesz żadnego skierowania :) Idziesz do najbliższego laboratorium mówisz co mają zbadac i tyle ;)czasem nawet wyniki są tego samego dnia wszystko zależy od lab. Niestety w Pl wiekszość z nas ma duzo do zrobienia prywatnie...ehhh

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ