Forum Starając się - ogólne Słabe nasienie i starania o 2 dziecko
Odpowiedz

Słabe nasienie i starania o 2 dziecko

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ania12 Nowa

Wysłany: 6 września 2020, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć chciałabym zacząć starać się o rodzeństwo dla mojego synka
    Co prawda dopiero pierwszy cykl próbujemy ale boje się ze znowu będzie powtórka z rozrywki i będą starania trwały tak długo 😓

• Lilah Autorytet

Wysłany: 6 września 2020, 19:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Ania, jestem w podobnej sytuacji. Z tym, ze my sie staramy od jakiegos czasu o rodzenstwo. Tzn nie sa to takie intensywne starania jak przy pierwszym, ale ja obserwuje swoje cykle, mierze temp itp. Partner mial slabe wyniki, prawdopodobnie dlatego nie udalo nam sie naturalnie z pierwszym dzieckiem. Teraz nawet nie chce sie badac bo jest przekonany, ze jest tak samo zle. A ja wciaz licze na nature, nie poddaje sie 😊

YLVkp1.png
    Kocham 😘

2018 - corka 🥰
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ