X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Śluz płodny a wydzielina przed stosunkiem
Odpowiedz

Śluz płodny a wydzielina przed stosunkiem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej tak się ostatnio zastanawiam. Bo nie można badać śluzu zaraz przed stosunkiem, bo jak się jest podnieconym to pojawia się w pochwie wydzielina przypominająca śluz płodny. Więc nie może być wyznacznikiem owulacji- okej. Ale czy ta wydzielina pomaga plemnikom? Czy takie nawilżenie wystarcza, bo mnie się ona zawsze pojawia przed stosunkiem, a ze śluzem płodnym mam kłopoty. Czy podobne właściwości ma właśnie conceive?...Tak myślę, że chyba jednak to wymrażanie nadżerki nie uszkodziło mi gruczołów śluzowych, no bo by tej wydzieliny też nie było prawda?..

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta wydzielina to zupełnie co innego, niż śluz szyjkowy ;) Przede wszystkim nie wytwarza jej szyjka macicy, tylko gruczoły znajdujące się przy ujściu pochwy - czyli w zupełnie innym miejscu.

    Poza tym obie wydzieliny się od siebie różnią. Ta z podniecenia szybciej wysycha. Potrafi się rozciągać, ale dużo szybciej się rwie od takiego śluzu szyjkowego. No i owa wydzielina rozpuszcza się w wodzie, a śluz tak niechętnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2014, 21:58

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to niepotrzebnie się cieszyłam. No cóż może teraz wiesiołek zadziała i będzie śluz szyjkowy...

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ