X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Śluz płodny zaraz po @ ?!
Odpowiedz

Śluz płodny zaraz po @ ?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Fasolinka Znajoma
    Postów: 26 1

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny ;-} Zaczynam robić testy owulacyjne i serduszkować ;-}

    fe86c94763db5de691abd7a2bc82463a.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2013, 18:34

    eunika lubi tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    ok dzieki, s jsk u cebie z cyklami? widzialam ze ladna tempke masz zycze powodzenia i trzymam kciuki !

    dziękuję, u mnie dość regularne, wahają się ok 6 dni, jutro planuję zrobić test może... zależy od tempki. nie nastawiam się bo wiem jak to jest ze staraniami, trochę trzeba poczekać ale może akurat się udało, oby :)

    Fasolinka lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fasolinka tez robie dzisiejsza ta kreska testowa ciemniejsza niz wczoraj wiec pewnie na dniacxh bedzie owu boje sie ze pecherzyki nie pekna bo mam z tym problem, licze na to ze gin da m izastrzyk z pregnylu ...
    testuj co ci szkodzi ;) i daj koniecxnie znac

    eunika, Fasolinka lubią tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    fasolinka tez robie dzisiejsza ta kreska testowa ciemniejsza niz wczoraj wiec pewnie na dniacxh bedzie owu boje sie ze pecherzyki nie pekna bo mam z tym problem, licze na to ze gin da m izastrzyk z pregnylu ...
    testuj co ci szkodzi ;) i daj koniecxnie znac
    ok zatestuję jeśli tempka nie spadnie, już kilka razy widziałam 1 kreskę, nie był to miły widok więc się wstrzymuję żeby znów się nie zawieść...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Fasolinka Znajoma
    Postów: 26 1

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    fasolinka tez robie dzisiejsza ta kreska testowa ciemniejsza niz wczoraj wiec pewnie na dniacxh bedzie owu boje sie ze pecherzyki nie pekna bo mam z tym problem, licze na to ze gin da m izastrzyk z pregnylu ...
    testuj co ci szkodzi ;) i daj koniecxnie znac

    Też zrobiłam test,ta druga kreseczka jest,ale słabo widoczna.Ostatnio miałam ovu 20 dc ,ale wszystko jest możliwe.
    Wszystko będzie dobrze eunika :-}

  • Fasolinka Znajoma
    Postów: 26 1

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze jedna ważna sprawa.W piątek otrzymałam wynik z cytologii rozpoznanie wg.systemu Bethesda: Obraz cytologiczny odpowiada procesowi zapalnemu.Może przez to mam jakieś małe wariacje?! Wizytę mam 24,06 i zobaczymy co powie gin. A wy dziewczyny co myślicie?!

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faso9linka mozliwe ze stan zapalny podwyzsza ci temp... jesli mialas druga ledwo widoczna kreske testuj albo idz na bete :D
    eunika a ty dzis testowalas ?

    Fasolinka lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze jak mi się dzisiaj czas dluzy! do 18:30 jeszcze tyyyyle czasu ;/

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Fasolinka Znajoma
    Postów: 26 1

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    kurcze jak mi się dzisiaj czas dluzy! do 18:30 jeszcze tyyyyle czasu ;/

    staraczka24 trzymaj się ;-} Rozkoszuj się piękną pogodą.Wszystko będzie dobrze.Daj znać co i jak ...;-}

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno dam znac co i jak :) chyba ze dziś kaze mi wziąć pregnyl to... zajme się P :)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • ejsza Koleżanka
    Postów: 101 15

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam dość szybko śluz płodny po miesiączce, nieraz plamienie jeszcze mam w 5 dniu a śluz płodny rozciągliwy już od 6 dnia cyklu. Cykle mam co 23-26 dni. Nie wiem czy to źle czy nie.

    ejsza
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie jest dobrze ,wrecz tragicznie ! nie ma pecherzykow ! jestem poprostu zalamana ! ;( czekac na @ i odpuscic do wrzesnia, jak @ nei bedzie bedzie mi wywolywac....
    nie mam juz sil, siedze i wyje sama do siebie...

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Marcelinka Koleżanka
    Postów: 38 15

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam dzisiaj 20 dc i zobaczyłam jakiś dziwny śluz, którego raczej wczesniej nie widziałam, a mianowicie jest to taki jakby wodnisty lekko biały śluz. Dodam, że miałam "śluz płodny" od 14dc i tym czasie kochalismy się z chłopakiem,bo staramy się o dzidzie, później miałam taki gęsty, lepki śluz przez pare dni, ale bylo go naprawdę mało. A teraz martwi mnie ten śluz(nic nie piecze, ani nie swędzi) i bardzo delikatny ból piersi(tylko delikatnie pod pachami boli), a przewaznie 2 tyg przed miesiączką miałam już dosyc bolesny bó piersi. @ raczej mam regularną między 26 a 28 dc.

    Marcelina
  • ejsza Koleżanka
    Postów: 101 15

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic tylko czekać. Śluz biały jest zawsze w drugiej fazie cyklu (po owulacji) do miesiączki, u mnie zanika/jest właśnie bardziej wodnisty/zmniejsza się jego ilość w okolicach miesiączki/tydzień przed ale wcześniej jest go dużo. To normalne. Z bólem piersi też może być różnie w cyklach, nie zawsze tak samo aczkolwiek ból od pach często wskazuje na ciążę. Powodzenia!

    ejsza
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ