X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Śluz po stosunku
Odpowiedz

Śluz po stosunku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • grazrud Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 28 września 2021, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Wczoraj doszlo do zblizenia . Cale nasienie ze mnie wyplynelo.
    Dzisiaj rano podczas podcierania zauwazylam sluz , ktory wyglądał jak plodny. Ciagnal sie na kilka cm. Z tego co doczytalam najprawdopodobniej jest to sluz z podniecenia.
    Jestem w 25 dc, a jutro planowana miesiaczka.

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 30 września 2021, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być to też jeszcze reszta nasienia wymieszana ze śluzem. Nasienie potrafi jeszcze wypływać dzień później.
    Obserwacji śluzu nie powinno się prowadzić po stosunku a przynajmniej nie brać tego śluzu za pewnik. Jak zależy Ci na wyłapywaniu owulacji to musisz dorzucić do obserwacji śluzu mierzenie temperatury i dobrze by było testy owulacyjne. Po kilku miesiącach starań warto też pomyśleć o monitoringu jeżeli byłyby przesłanki, że nie ma owu.

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ