X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne * śluz WEWnętrzny czy ZEWnętrzny?*
Odpowiedz

* śluz WEWnętrzny czy ZEWnętrzny?*

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:18

  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 23 maja 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam mało płodnego sluzu, można powiedzieć że do pewnego czasu również doszukiwałam się go w środku... Ale czytałam gdzieś że nie musi go być aż tyle żeby wypływał na zewnątrz. To co jest w środku podobno zdecydowanie wystarcza. A czy mam go w środku? hmm ostatnio podczas monitoringu gin mówił że ze śluzem wszystko ok więc chyba w środku był...:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:18

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 23 maja 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta to jest różnie z tym śluzem...ja mam czasem cykle takie ze mnie zalewa a czasem suche...wiec to zależy od nawodnienia organizmu, od tego czy "tam" jest wszystko oki, bez bakterii itd...od zażywanych leków, potraw itd!

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem powinno sie badać tak jak dana metoda (wg. której obserwuje się cykl) to poleca.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 23 maja 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona polecam zajrzeć do tematów typu majowe/czerwcowe staraczk, czy inny tego typu temati i tam pytać, a nie pisać nowy temat, tam ci więcej dziewczyn będzie odpowiadało i nie będzie śmietniska na forum.

    Kaśka, vanessa, Myszka-Minnie, mizzelka, aja lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 23 maja 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie smietnik sie tworzy na tym forum!!

    aja lubi tę wiadomość

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:18

    Another lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona czasem trzeba pogadać też i na inne tematy.
    Nie samymi staraniami człowiek żyje. Poza tym dużo dziewczyn się tu bardzo ze sobą zżyło i dyskutują sobie o wszystkim.

    vanessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sprawdzam wewnatrz. Na zewnątrz niewiele co widać ;]

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 24 maja 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, tutaj https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc,2.html masz temat stricte o objawach i innych tego typu. To nie jest twoje forum, więc poszukać odpowiedzi w innym temacie jest myślę, że łatwo. A jak zadałabyś pytanie w danym temacie, to jestem pewna, że dostałabyś odpowiedz,a nowy temat nie jest potrzebny bo nowy temat=nowa dyskusja. Wątpię, żeby była z tego długa dyskusja, więc temat nie potrzebny. To, że nie ma tu jakiegoś moderatora, nie znaczy, że robimy samowolkę. W tematach majówki/ czerwcówki i inne miesiące temat zazwyczaj krąży koło starań, w reszcie tematów nie masz samych starań bo są to zazwyczaj tematy gdzie udzielają się te same dziewczyny, które są ze sobą już związane, więc piszą o obiedzie, problemem z myciem okien, czy tym co oglądają. Jak ci się nie podoba takie pisanie, to nie wchodź w wątki, które jasno piszą, że nie są o objawach, czy samym staraniu się.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 24 maja 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ia na moderatora awansowałaś? Nigdzie nie ma zapisu (przynajmniej się nie doszukałam), że jeśli ktoś ma pytanie to nie może założyć nowego wątku. Szczerze powiem, że i mi gdybym miała konkretne pytanie dotyczące starań nie chciałoby się czytać menu i programu telewizyjnego 20 staraczek, tylko wolałabym je zadać w osobnym wątku. Jeśli dziewczyny chcą gadać o wszystkim i o niczym, to proszę bardzo, sama lubię takie wątki, ale jeśli ktoś ma jakieś konkretne pytanie to nie widzę przeciwwskazań. Szczególnie, że na ogólnym więcej jest właśnie wątków luźnych, niż takich, z których można się czegoś dowiedzieć i ciężko znaleźć konkretny, nas interesujący.
    Szczególnie, że nam, "starszym" użytkowniczkom w niczym taki wątek nie przeszkadza. Możemy wejść i odpowiedzieć lub zignorować, a za kilka godzin i tak zjedzie na tyle nisko, że nie będziemy pamiętały, że w ogóle istniał. A dziewczyna odpowiedź dostanie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 10:55

    vanessa, Nona, Majka4 lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazda ma troche racji.
    Na forum sa juz tematy ktore podlegaja pod dane zagadanienie i dawanie 100 postow typu czy robic testy, jak sie przygotowac co brac to juz sa na forum. Niemniej chyba kazda dziewczyna jak sie przygotowuje to ma parcie na to, zeby wiedziec wszystko, niemniej ja wole pogrzebac w danych tematach bo owszem odpowiedz mozna tu dostac ale jak sie troche poprzewija to jest wiecej szczegolow, chociaz trzeba pamietac o tym ze i tak kazda z nas jest indywidualna i jedna zajdzie -mimo ze zdrowa i maz-po 3 latach a druga po m-cu jeszcze inna kiedy indziej czy po lekach itd. To sa ogolne wytyczne i nikt nie jest w stanie przewidziec jak u kazdej to sie zadzieje. Ja rozumiem None bo jak mielismy sie zaczac starac tez sie wszystkim przejmowalam, chociaz pozniej choroby i inne sprawy nam pokrzyzowaly plany ale czasami naprawde lepiej przewinac te kilka stron i mozna sie o wiele wiecej dowiedziec. Ale rozumiem tez stalych uztkownikow bo faktycznie jest multum tematow troche bez sensu -skoro wystarczy sie troche wysilic, ale jak Another pisalas, temat zleci i tyle.
    Co do sluzu, to zalezy tez-jak kobieta ma widoczny na wkladce, badz na papierze toaletowym to mozna tak sparwdzac, jak nie ma to glebiej, ale tez jak pisala vanessa zalezy od metody.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 11:08

    Nona lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ