X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sny, koszmary, Dziwne dziwoty nocne
Odpowiedz

Sny, koszmary, Dziwne dziwoty nocne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lussy Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Moje Sloneczka

    Czy wy tez miewacie tak zdumiewajace sny jak ja?
    Jak myslicie czym one sa spowodowane?

    Czesto miewam naprawde porabane sny. Dzisiejszy mnie mocno zszokowal. Byl dosc dlugi.
    Najbardziej w pamiec zapadla mi ostatnia czesc. Stalam w kolejce w banku do bankomatu. Za mna byla grupka mlodych dziewczyn (w tym jena w zaawansowanej ciazy) . Okazalo sie ze bankomat zostal wsadzony jakby na drugie pietro i nie mozna z podlogi do niego dosiegnac. Zdecydowalam by stanac do okienka i wyplacic pieniazki tradycyjnie( moj Misio tez tam byl z nami) za nami ta grupka dziewczat sie troche awanturowala. Ciezarna mowila cos o bolu i strachu. Potem wybiegla z banku. Kolezanki zostaly. Troche sie zaniepokoilam i spojrzalam gdzie pobiegla, na chodniku zauwazylam ze lezy pepowina. Przerazona podbieglam do kolezanek ciezarnej i mowilam , ze trzeba jak najszybciej znalezc ja bo dzidzius sie udusi. Bieglysmy razem chyba z 15 min. Dziewczyne w ciazy znalazlam w jakiejs sali skulona pod sciana( bieglysmy przez las/park do takiej szkoly z pensjonatem jakis siostr zakonnych). Powiedzialam jej by zaczela rodzic bo dzidzius umrze. Gdy maluch sie urodzil robilam mu masaz serca bo nie oddychal. W miedzy czasie inni dzwonili na pogotowie. Dzidzius wygladal na martwego, byl uposledzony, mial zespol downa. Po jakims czasie zaczal nabierac kolorkow.
    I na tym sen sie konczyl jedynie jeszcze w glowie kolata mi sie mysl ze w banku u Pani w okienku zostawilam wszystkie swoje dokumenty i pieniadze.

    ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡

    Hmm nie wiem czasami moja glowa naprawde mnie zadziwia..

    Lussy
    ☆☆☆☆☆☆☆☆ cykl starań :) a ile przedemną???
    a5vefhq.png

    hvr5rsu.png

    ovufrien
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam często porąbane sny) nawet tata mi kiedyś powiedział żebym poszła do psychiatry bo coś mam z głową nie tak jak opowiedziałam mu kilka moich snów;D

    lussy lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • lussy Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    Ja mam często porąbane sny) nawet tata mi kiedyś powiedział żebym poszła do psychiatry bo coś mam z głową nie tak jak opowiedziałam mu kilka moich snów;D


    ☆☆☆☆☆
    Tez sie nad tym zastanawialam. Moze to jakas choroba? Hahaha sennoporabanie ;)

    Lussy
    ☆☆☆☆☆☆☆☆ cykl starań :) a ile przedemną???
    a5vefhq.png

    hvr5rsu.png

    ovufrien
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No możliwe hehe;)
    Sama jestem czasem w szoku jak sobie myślę rano o tym co mi się śniło;D


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ