X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sono--HSG, Duphaston, Estradiolum
Odpowiedz

Sono--HSG, Duphaston, Estradiolum

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AniaAnia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kobietki 🌷
    Tak jak w temacie. Czy któraś z Was przyjmowała bądź przyjmuje Duphaston wraz z Estradiolum ( żel 1 mg) co 16 dni przez 10 dni mam brać Duphaston. Dziś jest 3 dzień, tydzień temu miałam robione Sono HSG. Jak to ma się do tego? Lekarz prowadzący powiedział mi, że mimo tego by zajść w ciążę będę musiała przyjmować stumulacje z * Ovitrelle *. Czy któraś z Was przechodziła przez to?
    Pozdrawiam, Ania

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ