X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Spadek Beta
Odpowiedz

Spadek Beta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bertoshka Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 26 marca 2021, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie dane mi będzie być mamą 😒 nie wiem może to za wcześnie na to wszystko. Jest 8tc i dziś beta spadła z 14620 na 11789 - była robiona w odstępie 48h. Wizytę mam dopiero 12.04.... 😭😭😭 nie wiem, może ten spadek jest normalny....nie mam krwawień.

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 803 1985

    Wysłany: 26 marca 2021, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 8 TC nie bada się już bety,bo przyrosty są inne. Wcale nie musi oznaczać,że jest coś źle zwłaszcza,że nic się poza tym nie dzieje.

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ