X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Spadek progesteronu
Odpowiedz

Spadek progesteronu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mglica Znajoma
    Postów: 27 6

    Wysłany: 25 lipca 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała sytuację, że po zmniejszeniu duphastonu z 2x1 na 1 tabletkę (16-25 dc.) zaczęłyście się czuć gorzej?
    Miałam dziwnie krótki okres (niecałe 3 dni) i brązowe plamienie. Facet nie mógł ze mną wytrzymać, zresztą ja ze sobą też nie. Pobolewają mnie jajniki już 3 dzień.
    Nie wiem, czy to organizm się domaga większej dawki Duphastonu czy coś innego się dzieje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też biorę 16-25dc i odstawiam bez zmniejszania dawki. Nic mi nie dolega.

    Lepiej idź do lekarza. Skracająca @ nie jest dobrym objawem.
    Nie wiem w jakim jesteś dniu i ciężko się wypowiedzieć, ale każde odstępstwo od normy lepiej skonsultować z lekarzem.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ