X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Spadek temperatury a wynik testu ciążowego pozytywny?
Odpowiedz

Spadek temperatury a wynik testu ciążowego pozytywny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 20 października 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka - bardzo dziękuję za ciepłe słowa :) Co będzie to będzie ... Powtórzę test i zobaczymy co pokaże :) Oby to był zwykły głupi żart matki natury :D

    klz9h371w1o7q62n.png
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 20 października 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam obficie krwawić :(

    klz9h371w1o7q62n.png
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 20 października 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co w takiej sytuacji mam robić? Czy to poronienie? Jechać do szpitala?

    klz9h371w1o7q62n.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 20 października 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym jechała do szpitala ...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 20 października 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli to krwawienie jak miesiączka, to chyba nie ma powodu jechać do szpitala. Podobno tak się bardzo często zdarza, dużo dziewczyn nawet nie wie, że było w ciąży biochemicznej. Jak @ się skończy, wtedy kontrolne usg i najlepiej beta.
    Trzymaj się!

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez,ale to GB i daje glowe,ze odesla ja do domu. Tam ciazy przed 10 czy 12 nawet nie podtrzymuja. Brutalnie,ale tak tam jest.

  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 20 października 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi77 ma rację. GB nie da skierowania na USG tylko odeślę do domu mnie ... zresztą i tak na rodzinnego lekarza muszę tu czekać około 3 tygodni... Beta z krwi tu nie istnieje . Selekcja naturalna ... masakra :(

    klz9h371w1o7q62n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego zawsze lepiej nie robić testu przed terminem @..

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 20 października 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, wiem, że ciężko Ci znaleźć pozytywy, ale przynajmniej nie musiałaś czekać na @ i nie ma stresu, że to pozamaciczna. Organizm się sam oczyścił, możesz starać się od razu - wiele dziewczyn bardzo szybko zachodzi w ciążę po biochemicznej, bo organizm jest już nakręcony na ciążę :)
    Gdzieś czytałam, że nawet 50% ciąż się tak kończy, tylko szybciej i @ przychodzi w terminie.
    Ja to przerabiałam dwa miesiące temu - tylko czekałam tydzień na @ wiedząc już, że beta za słabo rośnie i stresując się, że to pozamaciczna.
    Daj znać, jak tam!

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 20 października 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selekcja naturalna jest okrutna, ale poronienie w tym czasie to w ogromnej większości wadliwy zarodek (słyszałam nawet o 90%). Więc mimo wszystko cieszę się, że to tak działa, niż gdybym miała urodzić bardzo chore dziecko :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 20 października 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja, ciężko znaleźć mi pozytywy. Szukam winy w sobie może to przez tyłozgięcie macicy... boję się że teraz przez długi czas nie będę mogła zajsc w ciaze bo przyznam że mam sporo kobiecych problemów. Chociaż to mój pierwszy cykl w ktorym zaczęliśmy się starać o dziecko.

    klz9h371w1o7q62n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia382 wrote:
    Racja, ciężko znaleźć mi pozytywy. Szukam winy w sobie może to przez tyłozgięcie macicy... boję się że teraz przez długi czas nie będę mogła zajsc w ciaze bo przyznam że mam sporo kobiecych problemów. Chociaż to mój pierwszy cykl w ktorym zaczęliśmy się starać o dziecko.

    Nie ma sensu jechać do szpitala , mogłaś nie zrobić testu i nie wiedzieć o pozytywie
    Kreska była, widocznie to ciąża biochemiczna:-/
    Ale jak Ci się udało teraz to uda się znów, nie zamartwiaj się czasem i tak bywa wiele dziewczyny nawet nie wie ...

  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 20 października 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jednak będę musiała odwiedzić szpital. Ból jest intensywny nietypowy boli mnie normalnie macica a krew to wylewa się ze mnie :(

    klz9h371w1o7q62n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia382 wrote:
    Chyba jednak będę musiała odwiedzić szpital. Ból jest intensywny nietypowy boli mnie normalnie macica a krew to wylewa się ze mnie :(
    Ja bym pojechała

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia382 wrote:
    Chyba jednak będę musiała odwiedzić szpital. Ból jest intensywny nietypowy boli mnie normalnie macica a krew to wylewa się ze mnie :(

    Jak będziesz coś wiedziała to daj znać. ..

  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 21 października 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w angielskim szpitalu niestety nikt nawet nie dotknął mnie palcem. Zero pomocy. Krwawie bardzo obficie , w nocy nie spalam z bólu. Tragedia

    Prosiłam ich o usg ponieważ już 2 razy zdążyło mi się że wydalam kawałki endometrium które przypominają mięsko mają około 2 lub 3 cm oczywiście usłyszałam że tak czasami może być...

    Czy któraś z was miała takie mięsko przy okresie?
    Każdy mnie uspokaja a ja sądzę że to chyba nie jest normalne...

    klz9h371w1o7q62n.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 23 października 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam. 2 dni się lało jak z kranu i 3 następne słabiej.

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ