Forum Starając się - ogólne Splaszczony pecherzyk
Odpowiedz

Splaszczony pecherzyk

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • lanikita Koleżanka
  Postów: 72 10

  Wysłany: 7 czerwca 2018, 12:13

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  W tym cyklu mam monitoring. 8dc pęcherzyk miał 15x11mm. Dziś 11dc ma 22x17mm. Testy owulacyjne negatywne.
  Tu na forum wszystkie dziewczyny podają średnicę pęcherzyka. I martwi mnie ze mój nie jest okrągły. O czym może to świadczyć?
  Martwią mnie też negatywne testy. Druga kreska jest bardzo blada. Temperatura wczoraj 36.51 dziś 36.67. Boję sie ze pęcherzyk nie pęknie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego