Forum Starając się - ogólne Splaszczony pecherzyk
Odpowiedz

Splaszczony pecherzyk

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • lanikita Koleżanka
  Postów: 72 10

  Wysłany: 7 czerwca 2018, 12:13

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  W tym cyklu mam monitoring. 8dc pęcherzyk miał 15x11mm. Dziś 11dc ma 22x17mm. Testy owulacyjne negatywne.
  Tu na forum wszystkie dziewczyny podają średnicę pęcherzyka. I martwi mnie ze mój nie jest okrągły. O czym może to świadczyć?
  Martwią mnie też negatywne testy. Druga kreska jest bardzo blada. Temperatura wczoraj 36.51 dziś 36.67. Boję sie ze pęcherzyk nie pęknie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego