Forum Starając się - ogólne Sport a płodność
Odpowiedz

Sport a płodność

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • juudi Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2019, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2020, 08:29

ma6nky9zewfu5ea1.png
    atdchdge5fgohmhe.png
  • Selina Autorytet

Wysłany: 21 lutego 2019, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można ćwiczyć, nawet z Chodakowską ;) sport nie jest p.wskazany przy staraniach a często wręcz pomaga

Koniec starań
  • Martek&M Autorytet

Wysłany: 21 lutego 2019, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z przedmówczynią :)
    a od siebie dodam, że taki bardzo intensywny i wyczerpujący sport (praktycznie codzienny) może powodować zaburzenia płodności natomiast treningi z chodakowską nawet kilka razy w tygodniu raczej pomogą bo organizm dostanie endorfinek a i głowa odpocznie od stresu staraniowego ;)

ja raz w tygodniu mam 2h sqasha i na wiosnę (jak zrobi się cieplej) planuje sobie raz w tygodniu potruchtać i raz w tygodniu na basen :)

tak sobie myślę, że takie zasiedzenie czy brak ruchu kompletnie - bardziej zaburzy i będzie mieć negatywny wpływ na płodność niż treningi :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 10:09

0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Esti Autorytet

Wysłany: 21 lutego 2019, 11:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ćwiczę z Chodą i z Janette Jenkins tak 3-6 razy w tygodniu, zależy od tygodnia :-)
    Czy trening pomaga w płodności - nie wiem, pomaga na wszystko inne więc myślę, że na płodność też ćwiczenia mają pozytywny wpływ. O il nie przeciążamy organizmu i robimy wszystko w miarę swoich możliwości.

Selina lubi tę wiadomość

33 lata
    When there is a will there’s a way.

8e7d1776a5.png
  • klaudia.kol Znajoma

Wysłany: 26 lutego 2019, 10:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ktoś jest z Trójmiasta?
    Planuję pójść na jogę. Słyszałam, że w Joga Park jest fajnie.
    Ktoś miał okazję sprawdzić i poćwiczyć w tym miejscu?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego