Forum Starając się - ogólne Sport a płodność
Odpowiedz

Sport a płodność

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • juudi Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2019, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2020, 08:29

thgfyx8dmn0367i0.png
    atdchdge5fgohmhe.png
  • Selina Autorytet

Wysłany: 21 lutego 2019, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można ćwiczyć, nawet z Chodakowską ;) sport nie jest p.wskazany przy staraniach a często wręcz pomaga

Koniec starań
  • Martek&M Autorytet

Wysłany: 21 lutego 2019, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z przedmówczynią :)
    a od siebie dodam, że taki bardzo intensywny i wyczerpujący sport (praktycznie codzienny) może powodować zaburzenia płodności natomiast treningi z chodakowską nawet kilka razy w tygodniu raczej pomogą bo organizm dostanie endorfinek a i głowa odpocznie od stresu staraniowego ;)

ja raz w tygodniu mam 2h sqasha i na wiosnę (jak zrobi się cieplej) planuje sobie raz w tygodniu potruchtać i raz w tygodniu na basen :)

tak sobie myślę, że takie zasiedzenie czy brak ruchu kompletnie - bardziej zaburzy i będzie mieć negatywny wpływ na płodność niż treningi :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 10:09

NaszeBarankoweSzczęście❤️
    ❤️❤️❤️Mikołaj 17.01.2020 ❤️❤️❤️
  • Esti Autorytet

Wysłany: 21 lutego 2019, 11:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ćwiczę z Chodą i z Janette Jenkins tak 3-6 razy w tygodniu, zależy od tygodnia :-)
    Czy trening pomaga w płodności - nie wiem, pomaga na wszystko inne więc myślę, że na płodność też ćwiczenia mają pozytywny wpływ. O il nie przeciążamy organizmu i robimy wszystko w miarę swoich możliwości.

Selina lubi tę wiadomość

33 lata
    When there is a will there’s a way.

8e7d1776a5.png
  • klaudia.kol Znajoma

Wysłany: 26 lutego 2019, 10:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ktoś jest z Trójmiasta?
    Planuję pójść na jogę. Słyszałam, że w Joga Park jest fajnie.
    Ktoś miał okazję sprawdzić i poćwiczyć w tym miejscu?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego