X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sport a płodność
Odpowiedz

Sport a płodność

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • juudi Autorytet
    Postów: 288 431

    Wysłany: 20 lutego 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2020, 08:29

    ma6nky9zewfu5ea1.png
    atdchdge5fgohmhe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można ćwiczyć, nawet z Chodakowską ;) sport nie jest p.wskazany przy staraniach a często wręcz pomaga

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z przedmówczynią :)
    a od siebie dodam, że taki bardzo intensywny i wyczerpujący sport (praktycznie codzienny) może powodować zaburzenia płodności natomiast treningi z chodakowską nawet kilka razy w tygodniu raczej pomogą bo organizm dostanie endorfinek a i głowa odpocznie od stresu staraniowego ;)

    ja raz w tygodniu mam 2h sqasha i na wiosnę (jak zrobi się cieplej) planuje sobie raz w tygodniu potruchtać i raz w tygodniu na basen :)

    tak sobie myślę, że takie zasiedzenie czy brak ruchu kompletnie - bardziej zaburzy i będzie mieć negatywny wpływ na płodność niż treningi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 10:09

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Esti Autorytet
    Postów: 353 639

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ćwiczę z Chodą i z Janette Jenkins tak 3-6 razy w tygodniu, zależy od tygodnia :-)
    Czy trening pomaga w płodności - nie wiem, pomaga na wszystko inne więc myślę, że na płodność też ćwiczenia mają pozytywny wpływ. O il nie przeciążamy organizmu i robimy wszystko w miarę swoich możliwości.

    Selina lubi tę wiadomość

    2019 zdrowy syn - ciąża naturalna

    3 straty - puste jajo x 2 i dodatkowy x
    02.23 - I IVF - 1 blastka z dodatkowym x
    03.03.23 - cykl po stymulacji - ciąża naturalna

    12 dpo beta 27mlU/mL
    16 dpo beta 244 mlU/mL
    18 dpo beta 747 mlU/mL

    oby tym razem dobrze się skończyło <3
  • klaudia.kol Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 26 lutego 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ktoś jest z Trójmiasta?
    Planuję pójść na jogę. Słyszałam, że w Joga Park jest fajnie.
    Ktoś miał okazję sprawdzić i poćwiczyć w tym miejscu?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ