X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sposoby na dolegliwości ciążowe
Odpowiedz

Sposoby na dolegliwości ciążowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 25 października 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Nie wiem czy ktos juz załozył taki temat, a nie chce mi sie przeszukiwac całego forum, więc zakładm ten temat.
    Moze któras z was ma jakies sprawdzone sposoby na "walke" z dolegliwosciami :) które fundują nam nasze małe maletwa. To jes moja druga ciaza i tak samo jakl w pierwszej zmagam sie z tymi samymi dolegliosciami. Od rana do samego wieczora zameczaja mnie potworne mdłosci połaczone z zawrotami głowy oraz potworny wstręt do wszystkich zapachów :) o bólu piersi juz nie wspone, 24h chodze w specjalnym sportowym biustonoszu sciągam tylko do kapieli :) .
    Podzielcie się swoimi sposobami, moze wzajemnie sobie pomozemy:)

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 25 października 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja kolezanka jadła marynowany imbir na mdłości a jak juz były takie mega to gin przepisał czopki. imbir nosiła przy sobie w małych słoiczkach bo czopki były na noc. Gratuluje i spokojnej ciąży życzę bez dolegliwości

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 25 października 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migdały na mdlości, szklanka mleka.

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 25 października 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie mleko potęguje mdłości.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 25 października 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no widzisz, a moja mam jak była w ciąży to z kolei nie potrafiła czuć imbiru, a ja jej napiekłam ciasteczek imbirowych chyba ze 100 :p

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 kreski, mozesz mi powiedzieć w któeym tyg zaczęły Ci się mdłosci? i w ktorym dniu cyklu mialas pozytywny test?

  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 25 października 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamicia0101 wrote:
    2 kreski, mozesz mi powiedzieć w któeym tyg zaczęły Ci się mdłosci? i w ktorym dniu cyklu mialas pozytywny test?


    Mdłości zaczeły mi sie w zaraz na poczatku 6 tygodnia i trwaja cały czas. Test zrobiłam w 35 dc, ale tylko po to aby wykluczyc ciąze, ponieaż mój lekarz na ostatniej wizycia stwierdził u mnie torbiel wypełniona krwia i prawdopodobienstwo zajscia w ciąze było praktycznie zadne:) Nie robiłam testów z krwi :). Tak więc niespodzianka była olbrzymia:)

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 25 października 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 kreski wrote:
    Witam,
    Nie wiem czy ktos juz załozył taki temat, a nie chce mi sie przeszukiwac całego forum, więc zakładm ten temat.
    Moze któras z was ma jakies sprawdzone sposoby na "walke" z dolegliwosciami :) które fundują nam nasze małe maletwa. To jes moja druga ciaza i tak samo jakl w pierwszej zmagam sie z tymi samymi dolegliosciami. Od rana do samego wieczora zameczaja mnie potworne mdłosci połaczone z zawrotami głowy oraz potworny wstręt do wszystkich zapachów :) o bólu piersi juz nie wspone, 24h chodze w specjalnym sportowym biustonoszu sciągam tylko do kapieli :) .
    Podzielcie się swoimi sposobami, moze wzajemnie sobie pomozemy:)

    2 kreski zerknij do wątku 'W ciąży', na pewno znajdziesz mnóstwo informacji. Tu jest wątek starając się ogólnie, więc głównie kręcimy się wokół tematów przed 'dwukreskowych' ;D

    vanessa, ulek lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • agaa8 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 5 marca 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nezumi wrote:
    no widzisz, a moja mam jak była w ciąży to z kolei nie potrafiła czuć imbiru, a ja jej napiekłam ciasteczek imbirowych chyba ze 100 :p

    Nie potrafiłaś? Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę! Ja nie mogę znieść tego zapachu, a słyszałam, że herbata z imbirem jest jednym z najlepszych sposobów na mdłości. Musiałam więc szukać innego sposobu, tu jest kilka propozycji: http://wdobrychstosunkach.pl/zapobieganie-porannym-mdlosciom-w-ciazy.html Najskuteczniejszą było zjedzenie czegoś lekkiego przed wstaniem z łóżka :) czułam się znaaacznie lepiej!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ