X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Spóźniająca miesiączka a brązowe plamienie
Odpowiedz

Spóźniająca miesiączka a brązowe plamienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mała 99 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 grudnia 2023, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam problem od 2 dni mam brązowe i spóźnia mi się okres dodam że zrobiłam w tamtym tygodniu test wyszedł pozytywny w piątek robiłam też wyszla pozytywny tylko bledsza beta negatywna już nie wiem co mam robić

  • amaril Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Chciałabym zamieścić post anonimowo.

    Staramy się z mężem o dziecko już jakieś pol roku.
    Mam już jedno dziecko (12 lat)
    W poprzedniej ciazy zaszłam od razu.
    Teraz jednak jest problem. Robiłam ostatnio co jakiś czas betę z myślą ze może to już. Zawsze było <0.20. Zrobiłam w poniedziałek gdyż pojawiły się objawy ciążowe np ból jajników, podbrzusza, w dole pleców. Zgaga. Jestem senna i zmęczona jak nigdy mimo ze nie pracuje ciężko. Mogę spać cały dzień. Boli mnie często głowa. Dodatkowo więcej jem.
    Nie mam temperatury. And nudności. Nie bolą mnie piersi. Testy negatywne. Beta tak Jak wyżej. Okres spóźnia się już 20 dni. Czy jest szansa ? Możliwe ze to początek ciazy ? Do lekarza idę 3.01
    Dlatego w pon zrobiłam betę. Ale zaskoczył mnie wynik nie <0.2 tylko <2.3

    Dodam również ze było brązowe 2-3 dniowe plamienie (implantacyjne ?)

    Proszę o jakieś rady.

    Czuje, ze jestem w ciazy. Ciagle bolą mnie jajniki. Czy któraś miała tak ze była w ciazy a testy zarówno sikane jak i beta wychodziła negatywna ? Czytałam o tym. I dużo z was tak miało.
    Proszę bez hejtu.

  • dominikaa Koleżanka
    Postów: 61 13

    Wysłany: 29 grudnia 2023, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amaril wrote:
    Witam. Chciałabym zamieścić post anonimowo.

    Staramy się z mężem o dziecko już jakieś pol roku.
    Mam już jedno dziecko (12 lat)
    W poprzedniej ciazy zaszłam od razu.
    Teraz jednak jest problem. Robiłam ostatnio co jakiś czas betę z myślą ze może to już. Zawsze było <0.20. Zrobiłam w poniedziałek gdyż pojawiły się objawy ciążowe np ból jajników, podbrzusza, w dole pleców. Zgaga. Jestem senna i zmęczona jak nigdy mimo ze nie pracuje ciężko. Mogę spać cały dzień. Boli mnie często głowa. Dodatkowo więcej jem.
    Nie mam temperatury. And nudności. Nie bolą mnie piersi. Testy negatywne. Beta tak Jak wyżej. Okres spóźnia się już 20 dni. Czy jest szansa ? Możliwe ze to początek ciazy ? Do lekarza idę 3.01
    Dlatego w pon zrobiłam betę. Ale zaskoczył mnie wynik nie <0.2 tylko <2.3

    Dodam również ze było brązowe 2-3 dniowe plamienie (implantacyjne ?)

    Proszę o jakieś rady.

    Czuje, ze jestem w ciazy. Ciagle bolą mnie jajniki. Czy któraś miała tak ze była w ciazy a testy zarówno sikane jak i beta wychodziła negatywna ? Czytałam o tym. I dużo z was tak miało.
    Proszę bez hejtu.
    Jak rozwinęła się u Ciebie sytuacja?? Jestem ciekawa

  • amaril Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 30 grudnia 2023, 01:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś jest 30.12 a ja okres normalny miałam 3.11
    Dalej go nie ma. Zamiast tego pojawiło się znów plamienie.
    (2 dzień)
    Wczoraj byłam w szpitalu zbadać sytuacje. W sali dwie babeczki. Jedna mówi jest ciaza jak nic, druga ja nic nie widzę ;/
    Napewno wiecie co czułam. Już w głowie myśli o dziecku. :)
    Dała mi nadzieje.
    Zrobili betę <2.0
    Powiedziała ze skoro zaczęło się znów plamienie to może tym razem to implantacyjne. 🫣
    Bo 2 tyg temu miałam pęknięty pęcherzyk (owulacja) i może do zagnieżdżenia doszło później. Czy to możliwe ? Wczoraj minął 14 dzień od tego.

    Dziś i wczoraj plamienie niewielkie (jedna Podpaska) . Tak jak mówię zawsze mam mega mocne miesiączki (lekko idą mi 2-3 paczki podpasek ) na 5-6 dni.

    Test jeden pozytywny. Teraz wszystkie negatyw

    Już nie wiem co myśleć.

    Cycki mnie bolą , sutki lekko swędzą (ten objaw miałam w pierwszej ciazy)
    Mam zaparcia
    Senność razy milion
    I bóle podbrzusza.

    Miał ktoś taka sytuacje ? Czy możliwe ze beta jeszcze podskoczy bo faktycznie zarodek mógł zagnieździć się później? Czuje się inaczej.
    Raz jestem mega przybita i bez sił a za chwile pełna radości i mam te moc 😅

  • amaril Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 9 stycznia, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane u mnie negatyw wyszedł wtedy.
    Ale pytanie z innej beczki.
    Zaczęłam robić testy owulacyjne. Wychodzi mi owulacja w chyba ostatni (końcówka) dzień okresu. Czy któraś tak miała ?
    Na teście dwie grube krechy.
    Czy któraś zaszła wtedy w ciąże ?

  • martula08 Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 15 stycznia, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Ja również zwracam się w temacie plamień. Jeśli chodzi o moje miesiączki to przeważnie są średnio obfite. Zazwyczaj paczka tamponów schodzi. W zeszłym tygodniu powinnam dostać okres, jednak od 11dpo do dziś (16dpo) mam delikatne brązowe plamienia, które są podczas podcierania się. Na wkładce jedna dwie kropeczki dziennie. Jednego dnia plamienie było różowe. Bez skrzepów. W środku podczas badania szyjki czuję że jest pulchno. Ogólnie cały ten czas czuję kłucie w jajniku i po tej samej stronie w plecach. Robiłam dziś test po południu - negatywny. Wczoraj rano - negatywny. Ciągle mam nadzieję, że to ciąża, a plamienie spowodowane implantacją. Czy ktoś miał podobnie? Że plamienie trwało 6 dni a była to implantacja?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ