X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Stan przedrzucawkowy a kolejna ciaza
Odpowiedz

Stan przedrzucawkowy a kolejna ciaza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest moze jakas mama, ktora miala stan przedrzucawkowy w ciazy lub problemy z cisnieniem. Ja mialam w pierwszej ciazy zasniad groniasty, druga ciaz bezproblemowa zakonczona w 38 tc porodem sn, trzecia ciaza bezproblemowa do 30 tc i w pewien dzien nagle zle sie poczulam i trafilam do szpitala z bardzo wyskim cisnieniem, zagrozeniem pekniecia watroby i natychmiastowe cc, Synek na szczescie byl silny, po 6 tygodniach w szpitalu z waga 1800 kg wyszlismy do domu, calkowicie zdrowy, szybko nadgonil rowiesnikow, ja bardzo dlugo dochodzilam do siebie w domu, kilka tygodni problemow z cisnieniem i problemy z gojaca sie blizna po cc. Teraz staramy sie o trzecie dziecko. Niespotykane jest to, ze w pierwszej ciazy zadnych prroblemow z cisnieniem nie mialam tylko w kolejnej dopiero. Ma ktoras z Was doswiadczenia ze stanem przedrzucawkowym?

  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez szukalam podobnych mam ze stanem przedrzucawkowym. Ja mialam w 37 tc nagle wyzsze cisnienie i bialkomocz, cc w skonczonym 37tc. Na fb jest spora grupa mam 'Gestozowe mamy' . Tu na ovufriend malo sie dzieje w tym temacie.

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, na ovu nie znaazlam nic na ten temat niestety. Dzieki za info o fb;)

  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2361

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerknęłam z ciekawości i może uda mi się Wam pomóc.
    Sporo na ten temat jest w wątku starających się za pomocą medyczną w temacie KIR.

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mialam stan przedrzucawkowy cc w 37tc ..tyle ze ja mam nadcisnienie caly czas..jak zaszlam w ciaze od poczatku bylam na dopegycie tabsy na nadcisnienie od 26 tc kontrola co miesiac w szpitalu na patologi ciazy na sprawdzenie "stanu płodu" bodajze od 30 tc zastrzyki z heparyna plus dopegyt.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ