X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne stan zebow a problemy z plodnoscia
Odpowiedz

stan zebow a problemy z plodnoscia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tez poszlam na NFZ, mamy w szpitalu kilku stomatologów ale jedna jest czadowa i miła i wie co robi. konkretna babka. Zaczełam leczyc bo jeden mi sie złamał UWAGA pod gumy do żucia ;/ byłam przerażona i od razu czarny scenariusz ze z 6 zebów do kanałowego bedzie, ze tyle kasy, że właśnie bez znieczulenia. Okazało sie ze przyszłam w ostatniej chwili i udało sie bez kanałowego. Strachu i płaczu miałam co niemiara przed pierwsza wizyta bo tez kilka lat nie byłam. A teraz moj mezu u niej leczy na nfz co sie da a kanał robi u niej prywatnie. Sama pow. ze co sie da to w szpitalu zrobi bez wyciagania kasy :) ja sie ciesze ze mam juz szystko zdrowe, tylko chyba dziąsła nadwrażliwe bo bola od słodkiego i zimnego.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2015, 11:31

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ