X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STARACZKI👶🌷
Odpowiedz

STARACZKI👶🌷

Oceń ten wątek:
  • Just95 Przyjaciółka
    Postów: 134 32

    Wysłany: 7 maja 2021, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina25 wrote:
    Mi lekarz kazał brac to i to. Myślę że warto skoro on jest ekspertem w leczeniu niepłodności.
    U mnie lekarz stwierdził brak owulacji ale pocieszył mnie że bardzo łatwo się to leczy. Mój mąż zrobił badanie nasienia które wyszło rewelacyjnie więc stwierdził że nic nie będzie brał (męska duma przeważyła) 😂
    Gratki ! Ja swojego jeszcze nie badałam :D myślę, że jest ok,,,i czas trochę odpuścić...najważniejsze uczucie , a dziecko przyjdzie na świat z miłości. Ja zaszłam szybko w 1 ciążę, zaczęłam pracę, nie myślałam o ciąży,,,i pach w 1 msc pracy zaszłam w ciążę...niestety poronienie ,,,,Wierze, że nam wszystkim się uda :) Hymm,,mówisz brać to i to,,,tylko nie wiem czy nie będzie za dużo , jeśli będe brać też pregna start ...? :)

  • Marta1302 Koleżanka
    Postów: 37 26

    Wysłany: 7 maja 2021, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Jestem mamą 2,5 letniej córeczki ❤️ od pewnego czasu staramy się z mężem i niestety nie mogę zajść w ciążę. Zawsze cykle regularne jak w zegarku między 32 a 34 dni. Od 4 cykli coś się dzieje :( okresy raz co 40 dni, raz co 26 dni. TSH, ft3 i ft4 zbadane w normie, morfologia ok. W badaniu ginekologicznym nic nie widać, nie ma torbieli ani nic takiego a owulacji brak. Ostatnie 2 cykle na wizytach u gina powiedziała że owulacji raczej nie będzie. Nie wiem już sama co myśleć i robić. Dołuje mnie to niesamowicie :( nie mam pomysłu, ginekolog też nie co może być tego przyczyną :(

  • Just95 Przyjaciółka
    Postów: 134 32

    Wysłany: 7 maja 2021, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta1302 wrote:
    Cześć. Jestem mamą 2,5 letniej córeczki ❤️ od pewnego czasu staramy się z mężem i niestety nie mogę zajść w ciążę. Zawsze cykle regularne jak w zegarku między 32 a 34 dni. Od 4 cykli coś się dzieje :( okresy raz co 40 dni, raz co 26 dni. TSH, ft3 i ft4 zbadane w normie, morfologia ok. W badaniu ginekologicznym nic nie widać, nie ma torbieli ani nic takiego a owulacji brak. Ostatnie 2 cykle na wizytach u gina powiedziała że owulacji raczej nie będzie. Nie wiem już sama co myśleć i robić. Dołuje mnie to niesamowicie :( nie mam pomysłu, ginekolog też nie co może być tego przyczyną :(
    Czy przyjmujesz coś? Koleżanka miała podobnie, brak owulacji(zespół policystycznych jajników) ...dostała od Pani ginekolog duphaston i luteine i coś jeszcze (tylko to trzeba przyjmować w odpowiednich dniach cyklu pod nadzorem lekarza) zrobiła jej w tym czasie monitoring(2 pęcherzyki ,,,mówiła, że jeden nie pęknie. Wyznaczyła termin na seksik i zaszła w ciążę po 1 staraniu...Urodziła bliźniaki, 2 chłopców. (Pękły dwa) <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2021, 12:50

  • Malina25 Przyjaciółka
    Postów: 149 27

    Wysłany: 7 maja 2021, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just95 wrote:
    Gratki ! Ja swojego jeszcze nie badałam :D myślę, że jest ok,,,i czas trochę odpuścić...najważniejsze uczucie , a dziecko przyjdzie na świat z miłości. Ja zaszłam szybko w 1 ciążę, zaczęłam pracę, nie myślałam o ciąży,,,i pach w 1 msc pracy zaszłam w ciążę...niestety poronienie ,,,,Wierze, że nam wszystkim się uda :) Hymm,,mówisz brać to i to,,,tylko nie wiem czy nie będzie za dużo , jeśli będe brać też pregna start ...? :)
    Ja nie znając przyczyny nie powodzeń też dużo razy odpuszczałam starania ale nic to nie dało. Niestety bez leków się nie obejdzie dlatego warto się przebadać 😊
    Może wejdź sobie w skład i zobacz dawki dzienne żeby nie przedobrzyć.

  • Malina25 Przyjaciółka
    Postów: 149 27

    Wysłany: 7 maja 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta1302 wrote:
    Cześć. Jestem mamą 2,5 letniej córeczki ❤️ od pewnego czasu staramy się z mężem i niestety nie mogę zajść w ciążę. Zawsze cykle regularne jak w zegarku między 32 a 34 dni. Od 4 cykli coś się dzieje :( okresy raz co 40 dni, raz co 26 dni. TSH, ft3 i ft4 zbadane w normie, morfologia ok. W badaniu ginekologicznym nic nie widać, nie ma torbieli ani nic takiego a owulacji brak. Ostatnie 2 cykle na wizytach u gina powiedziała że owulacji raczej nie będzie. Nie wiem już sama co myśleć i robić. Dołuje mnie to niesamowicie :( nie mam pomysłu, ginekolog też nie co może być tego przyczyną :(
    Witaj 😊 czy ginekolog nic nie mówił o stymulacji? U mnie też brak owu i od razu dostałam leki na stymulację😊

  • Just95 Przyjaciółka
    Postów: 134 32

    Wysłany: 7 maja 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina25 wrote:
    Ja nie znając przyczyny nie powodzeń też dużo razy odpuszczałam starania ale nic to nie dało. Niestety bez leków się nie obejdzie dlatego warto się przebadać 😊
    Może wejdź sobie w skład i zobacz dawki dzienne żeby nie przedobrzyć.
    Przyjmuje euthyrox N25, tsh juz spadło...progesteron w 19 dniu cyklu 18,4...biore pregna start i dha..będzie ok.Monitoring ok, w 12 dniu cyklu pęcherzyk 24 mm, w 17 dniu zrobiłam potwierdzenie ( poźno bo weekend majowy) lekarz widział ciałko żółte, endometrium 10,9, także mówił, że jest ok. Miesiączka za 10-11 dni,,,mam też wiarę, że może nie przyjdzie :* <3

  • Malina25 Przyjaciółka
    Postów: 149 27

    Wysłany: 7 maja 2021, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just95 wrote:
    Przyjmuje euthyrox N25, tsh juz spadło...progesteron w 19 dniu cyklu 18,4...biore pregna start i dha..będzie ok.Monitoring ok, w 12 dniu cyklu pęcherzyk 24 mm, w 17 dniu zrobiłam potwierdzenie ( poźno bo weekend majowy) lekarz widział ciałko żółte, endometrium 10,9, także mówił, że jest ok. Miesiączka za 10-11 dni,,,mam też wiarę, że może nie przyjdzie :* <3
    Wow ale jajo wychodowalas 😁 to teraz tylko trzymać kciuki 🤞
    Ja już umówiłam wizytę na czwartek:) zobaczymy czy wychodowalam w końcu coś 😔

  • Just95 Przyjaciółka
    Postów: 134 32

    Wysłany: 7 maja 2021, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina25 wrote:
    Wow ale jajo wychodowalas 😁 to teraz tylko trzymać kciuki 🤞
    Ja już umówiłam wizytę na czwartek:) zobaczymy czy wychodowalam w końcu coś 😔
    Wyczuwam także u Ciebie jajo,będzie ok :* trzymam kciuki.

  • Malina25 Przyjaciółka
    Postów: 149 27

    Wysłany: 7 maja 2021, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just95 wrote:
    Wyczuwam także u Ciebie jajo,będzie ok :* trzymam kciuki.
    Już pomału tracę nadzieję. Ostatnia wizyta mnie rozczarowała 😔
    A robicie testy owu?

  • Just95 Przyjaciółka
    Postów: 134 32

    Wysłany: 7 maja 2021, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina25 wrote:
    Już pomału tracę nadzieję. Ostatnia wizyta mnie rozczarowała 😔
    A robicie testy owu?
    Robiłam, wychodziły pozytywne, linia testowa ciemniejsza od kontrolnej. Robiłam w dzień monitoringu.

  • Malina25 Przyjaciółka
    Postów: 149 27

    Wysłany: 7 maja 2021, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just95 wrote:
    Robiłam, wychodziły pozytywne, linia testowa ciemniejsza od kontrolnej. Robiłam w dzień monitoringu.
    A jakiej firmy robisz? Ja nigdy nie widziałam pozytywnego testu 😔

  • Just95 Przyjaciółka
    Postów: 134 32

    Wysłany: 7 maja 2021, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina25 wrote:
    A jakiej firmy robisz? Ja nigdy nie widziałam pozytywnego testu 😔
    Domowe laboratorium ,,wynik już po 5 minutach,,owulacyjny lh test . To testy z Rossmanna jakieś 25 zł za 5. Białe opakowanie z napisy na różowym tle .

  • Malina25 Przyjaciółka
    Postów: 149 27

    Wysłany: 7 maja 2021, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just95 wrote:
    Domowe laboratorium ,,wynik już po 5 minutach,,owulacyjny lh test . To testy z Rossmanna jakieś 25 zł za 5. Białe opakowanie z napisy na różowym tle .
    Też te używam ale zamiawiam je z allegro wychodzi prawie połowę taniej 😁

  • Just95 Przyjaciółka
    Postów: 134 32

    Wysłany: 7 maja 2021, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina25 wrote:
    Też te używam ale zamiawiam je z allegro wychodzi prawie połowę taniej 😁
    Teraz już będzie tylko pięknie, napisz jak będziesz po wizycie:)zaglądam tu codziennie. ;)

  • maciejka Autorytet
    Postów: 597 426

    Wysłany: 7 maja 2021, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just95 wrote:
    Robiłam, wychodziły pozytywne, linia testowa ciemniejsza od kontrolnej. Robiłam w dzień monitoringu.
    Ja w tym cyklu zaczęłam robić pierwszy raz w życiu i nie wiem czy jest już pozytywny czy jeszcze mam czekać 🤷‍♀️
    https://zapodaj.net/c79d70b37574a.jpg.html

    02.2021 ⏸
    03.2021 7 tydz 💔
    15.06.2021⏸ 12 dpo
    21.06.2021 18 dpo beta hcg 3134,14
    24.06.2021 21 dpo beta hcg 12678,64

    w57vs65gi8metzy8.png
  • Just95 Przyjaciółka
    Postów: 134 32

    Wysłany: 7 maja 2021, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maciejka wrote:
    Ja w tym cyklu zaczęłam robić pierwszy raz w życiu i nie wiem czy jest już pozytywny czy jeszcze mam czekać 🤷‍♀️
    https://zapodaj.net/c79d70b37574a.jpg.html
    Powtórz jutro:)jest już blisko...będzie jescze ciemniejsza kreska testowa;)bynajmniej ja tak miewam. Ale testy też bywaj różne...nie sugeruj się moimi słowami. Trzeba już działać :) nie czekać
    na owulke hhehe

    maciejka lubi tę wiadomość

  • Just95 Przyjaciółka
    Postów: 134 32

    Wysłany: 7 maja 2021, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelq wrote:
    Cześć, ja też poroniłam. Miesiąc temu w 7tc, było to poronienie samoistne zupełne. Prawdopodobnie był to pusty pęcherzyk ciążowy. Ginekolog zalecił odczekać min 2 cykle. Nie czekaliśmy, ale podejrzewam, że tym razem nam się nie udało. Teraz jest 25dc.
    Jak tam u Ciebie?

  • maciejka Autorytet
    Postów: 597 426

    Wysłany: 7 maja 2021, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just95 wrote:
    Powtórz jutro:)jest już blisko...będzie jescze ciemniejsza kreska testowa;)bynajmniej ja tak miewam. Ale testy też bywaj różne...nie sugeruj się moimi słowami. Trzeba już działać :) nie czekać
    na owulke hhehe
    Zrobie rano test i bedziemy jutro działać 😁

    02.2021 ⏸
    03.2021 7 tydz 💔
    15.06.2021⏸ 12 dpo
    21.06.2021 18 dpo beta hcg 3134,14
    24.06.2021 21 dpo beta hcg 12678,64

    w57vs65gi8metzy8.png
  • Malina25 Przyjaciółka
    Postów: 149 27

    Wysłany: 7 maja 2021, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just95 wrote:
    Teraz już będzie tylko pięknie, napisz jak będziesz po wizycie:)zaglądam tu codziennie. ;)
    Dobrze na pewno napisze😁

  • Malina25 Przyjaciółka
    Postów: 149 27

    Wysłany: 7 maja 2021, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maciejka wrote:
    Ja w tym cyklu zaczęłam robić pierwszy raz w życiu i nie wiem czy jest już pozytywny czy jeszcze mam czekać 🤷‍♀️
    https://zapodaj.net/c79d70b37574a.jpg.html
    Pięknie ciemnieje 😊 trzymam kciuki 🤞

    maciejka lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ