X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 79 i starsze łączmy się !
Odpowiedz

Staraczki 79 i starsze łączmy się !

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem ciekawa, czy są jakieś kobietki w moim wieku lub starsze, które starają się o pierwsze dziecko. Podzielmy się doświadczeniem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma takich ?

  • Angie38 Przyjaciółka
    Postów: 70 36

    Wysłany: 6 września 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Fiona, myślałam, że jestem tu sama ;-) rocznik 79, i starania o pierwszego malucha. Widać, że w ogóle nam się nie spieszyło ;-)
    Jak wygląda sytuacja u Ciebie? Długo już się starasz?

    21-07-2017 [*] 9 tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ