Forum Starając się - ogólne Staraczki 79 i starsze łączmy się !
Odpowiedz

Staraczki 79 i starsze łączmy się !

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 sierpnia 2017, 20:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem ciekawa, czy są jakieś kobietki w moim wieku lub starsze, które starają się o pierwsze dziecko. Podzielmy się doświadczeniem :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 sierpnia 2017, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma takich ?

• Angie38 Przyjaciółka

Wysłany: 6 września 2017, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Fiona, myślałam, że jestem tu sama ;-) rocznik 79, i starania o pierwszego malucha. Widać, że w ogóle nam się nie spieszyło ;-)
    Jak wygląda sytuacja u Ciebie? Długo już się starasz?

21-07-2017 [*] 9 tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego