X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki-biegaczki 🏃‍♀
Odpowiedz

Staraczki-biegaczki 🏃‍♀

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aypis Autorytet
    Postów: 786 913

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Jestem tu w miarę świeża, to nasz 4 cykl "świadomych" starań i badań. Jednocześnie leci mój 4 miesiąc w którym ograniczyłam do minimum sport, który uwielbiałam najbardziej - bieganie.
    Czy są tu biegaczki, które już wcześniej zaszły w ciążę nie rezygnując z biegania? Czy może lekarz odradzał wam treningi? Brakuje mi już tego trochę, nie wiem ile jeszcze będziemy się starać i nie chciałabym całkiem z tego rezygnować. Marzę o przygotowywaniu się do biegu na 10km, ale nie wiem czy sobie tym nie zaszkodzę. Dajcie znać jak to u was wygląda/ło.

    💊 udało się w 1 cyklu stymulowanym clo

    ⏸ 8.06
    ❌ 23.08 - podejrzenie monosomii chromosomu X (nifty pro)
    💗 8.09 - amniopunkcja wykluczyła zespół Turnera - zdrowa Łucja! 👧🏼

    ☀️ 27.01.23 - Lusia już z nami! 37+2 / 2750g / 55cm
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ