Forum Starając się - ogólne Staraczki- mieszkające na wsi.
Odpowiedz

Staraczki- mieszkające na wsi.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2017, 09:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Eh ja mam takiego plociucha na podwórku, a mianowicie babcię mojego M. No tragedia. Dobrze, że mieszkamy w oddzielnych domach, bo bym ją zagryzła :P
    jagodowa miejmy na dzieję że my nie będziemy takie jak będziemy staruszkami:-P

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Agusia_pia Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2017, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak obyśmy my nie były takie na starość! :D

co do bloków, moi rodzice mieszkają w mieście i jak czasem u nich nocuję to przeszkadza mi ten gwar, huk samochodów. tu mam ciszę spokój. Lubię ten swój azyl :)

teraz sezon na warzywa., robicie ogórki?

Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • morowa Ekspertka

Wysłany: 5 sierpnia 2017, 14:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisuję się do grona "wieśniaczek"!
    Przyjmiecie? Na wsi mieszkamy od prawie 4 lat. Uciekliśmy ze stolicy. Najlepsza decyzja ever. Najbliższych sąsiadów mamy 400m od siebie. Miasto ok. 20km. mamy już 10 letnie dziecie. Teraz staramy się o kolejne :-D

3jgxj44jwujjucca.png
    3jgxf71x04ty3zd3.png
    <3 Aniołek <3 6/7tc 21.01.2019 [*]

99a49ce0de7932d8a83fb9de34765b1f.png[/url]
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego