Forum Starając się - ogólne Staraczki- mieszkające na wsi.
Odpowiedz

Staraczki- mieszkające na wsi.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2017, 09:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Eh ja mam takiego plociucha na podwórku, a mianowicie babcię mojego M. No tragedia. Dobrze, że mieszkamy w oddzielnych domach, bo bym ją zagryzła :P
    jagodowa miejmy na dzieję że my nie będziemy takie jak będziemy staruszkami:-P

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Agusia_pia Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2017, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak obyśmy my nie były takie na starość! :D

co do bloków, moi rodzice mieszkają w mieście i jak czasem u nich nocuję to przeszkadza mi ten gwar, huk samochodów. tu mam ciszę spokój. Lubię ten swój azyl :)

teraz sezon na warzywa., robicie ogórki?

Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • morowa Ekspertka

Wysłany: 5 sierpnia 2017, 14:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisuję się do grona "wieśniaczek"!
    Przyjmiecie? Na wsi mieszkamy od prawie 4 lat. Uciekliśmy ze stolicy. Najlepsza decyzja ever. Najbliższych sąsiadów mamy 400m od siebie. Miasto ok. 20km. mamy już 10 letnie dziecie. Teraz staramy się o kolejne :-D

3jgxj44jwujjucca.png
    3jgxf71x04ty3zd3.png
    <3 Aniołek <3 6/7tc 21.01.2019 [*]

99a49ce0de7932d8a83fb9de34765b1f.png[/url]
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego