X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staraczki na wyspach!!!
Odpowiedz

staraczki na wyspach!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewa32 Koleżanka
    Postów: 37 14

    Wysłany: 16 października 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobitki starajace sie na wypach :porady gdzie co I jak , polecany lekarz gp , opieka , kliniki nieplodnosci itp... zapraszam

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 16 października 2013, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie. Tez chetnie skozystam na informacjach :) poza tym fajnie bylo by wiedziec ze w "okolicy" sa rodaczki-staraczki :) ja mieszkam w szkocji niealy rok i nie orientuje sie jeszcze we wszystkim. Poza tym o dzidzie staramy sie od czterech mies :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam w Irlandi . : )

  • ewa32 Koleżanka
    Postów: 37 14

    Wysłany: 18 października 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tez z IRLANDII dokladnie Cork

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 18 października 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez wyspy dokladnie Galway

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o no prosze kochane Ja z Dublina : ) Wiec nie jestesmy same

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na poczatku mieszkalam w Droghedzie ale sie przeprowadzilam i 1,5 roku mieszkam juz w Dublinie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I w Corku mam znajomego a w Galway mam znajoma : )

  • ewa32 Koleżanka
    Postów: 37 14

    Wysłany: 19 października 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tam z ginekolagami w Dublinie sa konktetni ???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie ide do jednego w piatek w centrum kol szpili ,,ciapaty,, I trzeba sie o wszystko pytac niewiem gdzie ciezko jest znalesc dobrego ginekologa bo kazda nazekala a bo ten to to a ten to tamto . Kolezanka polecila mi tego ciapatego bo byla zadowolona I mowila ze tlumaczy bardzo dokladnie wiec poszlam raz chyba ze mial zly dzien no I teraz ide drugi raz mam nadzieje ze mi cos powie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2013, 17:14

  • Nadzieja ;-) Koleżanka
    Postów: 31 18

    Wysłany: 20 listopada 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) mieszkam w Anglii , staram się już ponad 6 lat. Mój GP skierował mnie do kliniki dla kobiet w ktorej przechodzilam rózne badanie sama nie wiem jakie. W zeszłym roku udało mi się zajsc w ciążę ale niestety poroniłam w 6 tyg. i powiedziano mi ze tutaj co 4 kobieta porania, nie zbadali mnie ani nie podali podczas poczatkowych krwawien progesteronu. Kazali mi odczekać pół roku wedlug ich procedur i myśleli że będę w ciąży a tu nic. Zaczeli badać mój progesteron i stwierdzili że jest ok. Od poronienia minoł rok i ciąży nadal nie ma a więc stwierdzili że wysylaja nas na In vitro bo oni nie mają pojęcia czemu tak się dzieję.Uważam ,że gdyby zbadali mi progesteron na początku ciąży było by wszystko ok. Jest to bardzo długa droga ale nie podaję się i czekam z utęsknieniem na pierwszą wizytę w sprawie In vitro. Nie podajemy się z mężusiem i dzielnie walczymy a może znowu się uda :)))))))) pozdrowionka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie ja tez sie staram na wyspach, najwazniejsze to chyba trafic na dobrego GP ktory skieruje na odpowiednie badania, do odpowiedniego specjalisty.
    Ja zaczelam od badan krwi, powiedzialam lekarzowi co i jak, jak dlugo sie staramy i on zdecydowal co badac. Okazalo sie, ze podszedl do sprawy bardzo w porzadku, bo zbadano mi wiekszosc hormonow i to nawet kilka razy. Prolaktyna go przestraszyla troche i wyslal mnie do endokrynologa. U endokrynologa siedzialam ponad godzine! Tak dlugo mnie wypytywal, badal, ogladal. Jeszcze nie zapadla ostateczna decyzja czy musze sie jakos podleczyc, ale i tak jestem zadowolona z ich podejscia do mojego problemu. Dla porownania polski ginekolog tylko zerknal na wyniki badan krwi i po chwili wypisal recepte na bromka! A jest taka opcja, ze nie ma zadnej potrzeby mnie tym faszerowac.

    Takze niestety ale zalezy na kogo sie trafi. Dlatego zycze wam, zebyscie trafily na tych porzadnych lekarzy.

    Nadziejo, super ze walczycie dalej. Co nam innego pozostalo...

  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 20 listopada 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do Was. Staramy się z mężem od 2,5 lat. Obecnie jestem na etapie wyciszanie przed ifv. Także przeszłam już całą tą żmudną i wyczerpującą drogę od wizyty do wizyty i od badanie do badania. jeśli macie jakieś pytania to służę pomocą.
    Powodzenia i wytrwałości

  • Alisss Ekspertka
    Postów: 124 73

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 03:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez z Anglii. Mam wrazenie, ze w tutejszych klinikach wysylaja na IVF, bo tak latwiej i nie chce im sie tak naprawde nam pomoc... Przykre to. Miala ktoras z Was tutaj monitoringi? Ja mialam wszystkie badania krwi, i droznosc. Moj L zolnierzyki. Wedlug badan wszystko w jak najlepszym porzadku, a ciazy od 3ech lat nie ma. Lekarze w klinice nie chca slyszec o monitoringu i nic wiecej nie chca zrobic tylko ivf, a ze mamy juz dziecko to koszt 5oooF, a to dla nas zdecydowanie za duzo...

    599c7ad6b8396062e00cd33ba75a0b2c.png

    Mama Natanka (20.07.09) mojego sloneczka oraz aniolka (22.03.14) 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja mieszkam w Anglii. Przyznam, ze nie jest tu latwo o jakiekolwiek badania, oni ze wszystkim czekaja. Kiedys nie mialam miesiaczki 59 dni, a moje GP miowi , ze to nie problem tylko calkiem normalne. Mam nadzieje, ze ktos bedzie jeszcze kontynuowal ten watek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam wiele historii o dziewczynach co w Polsce nie mogly zajsc w ciaze, a przyjechaly do uk i udalo sie. Osobiscie znam takie 3. Ja w Polsce nie probowalam, a tutaj probuje 3 miesiace.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 lutego 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , mieszka w Anglii ... JA tutaj się w ogole nie lecze ani nic , kiedyś zrobiłam badanie krwi i moczu okazało sie , ze mam zapalenie organizmu a oni mi przepisali furagine na to gdzie z moczem wszystko w porządku było , idioci i tyle !!!
    Ja mieszkam w Anglii od 2 lat , we wrześniu udało mi sie zajsc ze sttymulacja przepisaną oczywiscie od polskiego ginekologa ale poroniłam w 6 tyg ;(
    Tutaj w Uk na wszystko czekac karzą ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ