Forum Starając się - ogólne Staraczki z długim stażem
Odpowiedz

Staraczki z długim stażem

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marronek Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2014, 06:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki wątek już jest - https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/staraczki-z-dlugim-stazem,3509.html

Nie ma sensu sie dublować.

vanessa, Ania_84 lubią tę wiadomość

Hashimoto, endometrioza; niedrożne oba jajowody; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).
  • potforzasta Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2014, 17:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek a mi się z Twojego linku ten wątek otwiera. A tam już pewnie dawno nikt nie pisał bo ja co jakiś czas przeglądam 2-3 strony i nie widziałam chyba że moje okulary już są słabe :D

Sandra w końcu i my się doczekamy :D

Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2014, 17:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie to już jest później więc niech się uda. Kurde chyba znowu mi się odnowiło zapalenie mięśnia w barku. Boli jak jasny pieron.

• Ania_84 Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2014, 18:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Taki wątek już jest - https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/staraczki-z-dlugim-stazem,3509.html

Nie ma sensu sie dublować.
    mroonuku chyba chodzilo o ten link :)

https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/dziewczyny-ktore-sa-tutaj-rok-i-dluzej-i-dalej-walcza-o-dzidzie,3418.html

Marronek lubi tę wiadomość

Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • potforzasta Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2014, 18:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Liczę na ten cykl u ciebie . Ja chce sobie badanka porobić i wtedy niech się uda ;)

Może pójdź do lekarza
    Nie mam czasu na lekarzy. Posmaruję i przejdzie mam jeszcze maść od niego to znowu będzie spokój. Teraz przez remont mogło się odezwać znowu.

• Marronek Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2014, 18:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    mroonuku chyba chodzilo o ten link :)

https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/dziewczyny-ktore-sa-tutaj-rok-i-dluzej-i-dalej-walcza-o-dzidzie,3418.html

Tak o ten - skopiowałam nie to co trzeba. Gapa ze mnie...

Hashimoto, endometrioza; niedrożne oba jajowody; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego