X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Gdańska
Odpowiedz

Staraczki z Gdańska

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 17 października 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! :-) widzę że są wątki staraczek z Krakowa , Wrocławia , Trójmiasta więc postanowiłam założyć wątek dla Gdańska! Zapraszam wszystkie dziewczyny :-)

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi24, fajnie! Właśnie szukałam takiego wątku ;) A gdzie się leczysz?

  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 6 maja 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Jeżeli szukacie bezpiecznej kliniki na okres kwarantanny i nie tylko – polecam Invictę. Wiem, że przyjmują pacjentki, ale można również skorzystać z wizyty online.Porada online nie różni się od zwykłej wizyty.Ja np. z lekarzem omówiłam swoje leczenie, wyniki badań. Rozmowa przebiega tak samo jak w klinice. Za tydzień mam kolejną kontrolną "wizytę". Jeżeli będziecie miały jakieś pytania – piszcie śmiało.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ