X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 4 września 2018, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jeszcze czekamy na dzisiejsze wieści po wizycie <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 4 września 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać :-) biedulko, a Ty taka chora musisz sie meczyc... Moze idz naprawde do apteki albo w ross kup ten syrop dla kobiet w ciazy? Takim nie powinnaś zaszkodzic....

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 4 września 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii, ja czuję się zaskakująco dobrze ale wiecie jak to jest, brak objawów (chociaż jest jak najbardziej normalny) trochę stresuje.

    Mi coś świta, że Taka_Babka pisała, że będzie miała miesiąc wolnego, dobrze pamiętam? Może gdzieś wyjechała albo zrobiła sobie od nas przerwę :)

    Tylko wiecie, że te syropy to prawie sam cukier? Trochę pic na wodę - chyba lepiej kupić jakiś naturalny sok z czarnego bzu czy z malin, wyjdzie drożej ale na pewno bardziej zdrowo :)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 4 września 2018, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie temperatura z 36.15 na 36.28... Cudów nie ma ale wzrost jest.

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 4 września 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie trzeba by bylo przyjrzec sie skladowi :-) no to Rubii soczki pij nam tam sie kuruj.... Mleko z miodem i czosnek, duzo czosnku jedz bo to naturalny antybiotyk :-)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 4 września 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki!

    przepraszam, że wczoraj się nie odzywałam, dużo miałam do zrobienia. W pracy byłam zawieźć zwolnienie, pogadałam też z szefową także mi ulżyło od razu w głowie :) Byłam na tomografie ale wyniki dopiero w czwartek więc czekamy. Wieczorem przyjechała siostra męża w odwiedziny to też zleciało.

    U mnie bezobjawowo. Nie czuję nic. 2 dni temu trochę ciągnęły piersi, zastanawiam się czy w ogóle miała owulację :/ zaraz jadę na progesteron idę wg przeczucia i testów ovu, że była we wtorek/środę zobaczymy. Mierzyłam temperaturę i 37,17 ale no u mnie te temperatury chyba się zupełnie nie sprawdzają ;)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 4 września 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te testy owulacyjne to chodząca masakra żeby je rozszyfrować :) Ja też mam w planach zajść na progesteron w sobotę :) Może zrobię go w szpitalu to wynik byłby jeszcze przed wyjazdem na wesele :) A tak to bym musiała czekać do poniedziałku.
    Zuzi brak objawów to też może być objaw :) Oby w tomografie wszystko wyszło jak trzeba.

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 4 września 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie Abi zrób sobie od razu w szpitalu jak masz taką możliwość :) U mnie na szczęście wyniki jeszcze dzisiaj pewnie po południu.

    Masz już kreację na wesele ?? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2018, 09:03

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 4 września 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyczytałam że najlepiej zrobić np 7,8,9 dpo ale kurcze 7 wypada mi w sobotę więc ewentualnie w sobotę i poniedziałek mogłabym go sprawdzić :) sukienkę udało mi się kupić w piątek w sklepie stacjonarnie dokładnie taką samą :) a w internecie się obszukałam i wszędzie była niedostępna. A w sklepie ostatnia jedna i na dodatek mój rozmiar :)
    https://chicaca.pl/pl/glowna/4826-sukienka-princess-lace-beige.html

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 4 września 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju ale piękna !! naprawdę. :) <3

    z tym progesteronem no to najlepiej w 7dpo ale można też w 5dpo i w 9dpo tak przynajmniej było w tej magicznej tabelce na wątku staraczek 2018r. ja teoretycznie mam 7 albo 6 sama nie wiem ale sprawdzę :)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 4 września 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam taką żebym mogła jeszcze później gdzieś ubrać hihi :) Ja już ją widzę nawet i z brzuszkiem :D pomarzyć można a co :)
    No właśnie chcę zerknąć jak to tam znowu się prezentuje... Miałam sobie ten duphaston brać, ale wezmę jeśli ten dzisiaj potwierdzi ze owulacja była. Tylko ciekawe co on tam może zobaczyć teoretycznie 3dpo...

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 4 września 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi wiesz co może zobaczyć? Ciałko żółte. Pytaj czy widzi ciałko i czy jest płyn w zatoce Douglas i ile mm ma endo :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 4 września 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko czytałam że ciałko żółte dopiero powstaje 7 dpo, a te 3-4 dpo może być widoczny pękniety pęcherzyk, zresztą Ty masz większe doświadczenie to dobrze że sugerujesz o co pytać :) apytam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2018, 11:05

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 4 września 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:49

    7 cykl staran
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 4 września 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrzę wyniki ale jeszcze nie ma

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 4 września 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta na 18 15 :) plan jest taki że idę i powiem że staramy się o dziecko i jak narazie nie wychodzi i chciałabym sprawdzić czy owulacja była według USG i zapytać czy jakieś badania ewentualnie zrobić :) O żadnych lekach i wynikach ani cb mówiła nie będę :)

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 4 września 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry plan Abi, lekarz nie musi wszystkiego na razie wiedziec :) tylko jak mu nie powiesz o cb, to nie bedzie wiedzial, ze stalo sie to przez zbyt niski poziom progesteronu...ale wtedy chcesz na wlasna reke brac ten Duphaston?

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 4 września 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 3 opakowania duphastonu i myslalam wziac. A nie chce temu o tym mowic bo tak naprawdę to mi zalezy jedynie na USG zeby potwierdzic lub wykluczyc owulacje :-) jeszcze zobacze czy wezme czy nie :-) moze zbadam poprostu proga. Moze tamten cykl to byla jakas anomalia :-) a z drugiej strony duphaston nie powinien zaszkodzić... Jeszcze się nad tym zastanowie :-)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 4 września 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki 14,60 ng/ml no dupy nie urywa

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 4 września 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może my się nie potrzebnie nakręcamy? Przecież to jest norma... I bądź człowieku mądrym...

‹‹ 204 205 206 207 208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ